Львівську міськраду пікетували з приводу забудови (+відео)

17:30 8 серпня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

До активістів вийшли заступник міського голови з економічних питань та містобудування Ростислав Дацків та начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.

«Сьогодні до міської ради з акцією невдоволення прийшли люди в камуфляжній формі, які виступають за будівництво на розі вулиць Варшавської й Соснової», – повідомили в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«До активістів вийшли заступник міського голови з економічних питань та містобудування Ростислав Дацків та начальник юридичного управління Гелена Пайонкевич. Після майже годинного спілкування люди розійшлись.

Нагадаємо, сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував журналістам рішення суду і зазначив, що результативна частина рішення суду ідентична зі зауваженнями міського голови, які він зазначав у ветованих ухвалах. Натомість начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич розповіла:

«Сьогодні Господарський суд Львівської області розірвав договір оренди земельної ділянки, тому припускаю, що цим була спровокована ця акція. Прийшли люди, які представилися учасниками бойових дій, з нечітко сформульованою вимогою.

Як я розумію, їх позиція була такою, щоб ми дозволили будівництво на розі вулиць Варшавської й Соснової, і мотивували це тим, що цей забудовник обіцяв дати п’ять чи шість квартир учасникам АТО. Жодних підтверджуючих документів цього ми не побачили, відповідно обмінялися телефонними номерами, домовилися зустрітися і обговорити усі питання.

Хочу, щоб у цій справі суд прийняв остаточне справедливе і законне рішення, яке буде виконувати як міська рада, очевидно, так і забудовник. Тобто цей конфлікт з учасниками АТО, на мою думку, є створений штучно, але якщо виникають якісь питання, то місто має на них якнайповніше відповісти.

Я не впевнена, що всі ці люди є учасниками бойових дій, принаймні підтвердження цього за час спілкування я не побачила. Які у них стосунки з забудовником, мені складно сказати».

Нагадаємо, сьогодні у Господарському суді Львівської області розглядалася справа за позовом прокуратури до Львівської міської ради і «Львівоблагропромбуду» про розірвання договору оренди землі на розі вулиць Варшавської й Соснової. Прийнято рішення про скасування договорів оренди земельної ділянки. Відтак, забудовника зобов’язали повернути земельну ділянку територіальній громаді Львова».

dailylviv.com

До теми

13:29 18 січня 2022 р.

Водійка трамваю у Львові загасила загорання у зустрічному вагоні

Через різке погіршення погодних умов учора, 17 січня, близько 18:30 на просп. Червоної Калини біля Верхнього Шувару, внаслідок потрапляння вологи у елементи високовольтного містка у трамвайному вагоні №1165 сталось загоряння.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу