Львівські журналісти передадуть спорядження бійцям 10-ї бригади

23:24 11 січня 2017 р.


Фото: mediastar.net.ua

Волонтери пошили й зібрали для військових маскувальні халати, сітки, балаклави й кікімори.

Сьогодні, 11 січня, в редакції львівської газети «Ратуші» відбулася незвичайна прес-конференція – під час неї на столі лежали сітки для солдатів, балаклави та інше потрібне спорядження. Усе це згодом відправиться на схід, до бійців 10 гірсько-штурмової бригади. Саме так вирішили допомогти солдатам волонтери львівської газети «Ратуша» –  не словом, а ділом. 

Деталями поділився головний редактор «Ратуші» Микола Савельєв: «У наших побратимів, які перебувають на Сході, виникла потреба ще краще замаскуватися від ворога. У зв’язку з цим ми підняли всі ресурси, які мали, і група волонтерів із Львова та області почала роботу над тим, щоб пошити чи дістати необхідні речі для солдатів – маскувальні халати, сітки, балаклави, кікімори. Не все вдалося зробити вчасно, але маємо ще кілька днів. За цей час передамо хлопцям ще більше речей».

Окрім необхідних теплих речей Микола Савельєв передасть дитячу роботу, на якій написано «Виграйте цю війну». Її вдячно прийняв прес-офіцер 10-ї гірсько-штурмової бригади Юрій Лелявський, який до війни працював журналістом у «Медіастарі». 

Він розповів: «До війни я був звичайним журналістом, потім розпочався Майдан, Крим, події на сході – все це мене закрутило. Так я став прес-офіцером. Мені бійці нашої бригади сказали, що Львів – місто патріотичне, тут допомагають солдатам. А мої побратими мерзнуть. Саме тому я звернувся до своїх колег журналістів за допомогою, і мої слова були почуті, а реакція була швидкою.»

Микола Савельєв закликав людей не забувати, що війна досі триває, і бійці на сході потребують нашої допомоги. Йдеться перш за все про теплі речі, а також – наважливіше! – слова підтримки й подяки.

Про це повідомили сьогодні, 11 січня, в інформагенції «Медіастар», де також опублікували фоторепортаж з прес-конференції.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу