Львівські правоохоронці навчалися забезпечувати правопорядок

17:32 5 березня 2019 р.


Фото: lv.npu.gov.ua

У вівторок, 5 березня, відбулися командно-штабні та тактико-спеціальні навчання з метою налагодження координації роботи підрозділів поліції Львівщини, управління патрульної поліції у Львівській області, військовослужбовців Національної гвардії України та працівників Головного управління ДСНС України у Львівщини для організації спільних дій щодо забезпечення безпеки та правопорядку під час виборчого процесу.

Про це повідомили в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також розповіли: «Навчання, що відбулись на базі батальйону поліції особливого призначення Головного управління Національної поліції у Львівській області, проводились у три етапи: презентація сил та засобів, залучених до забезпечення правопорядку під час  виборчого процесу; проведення навчальних занять з особовим складом; тактика дій з забезпечення охорони публічного порядку та безпеки під час проведення виборів Президента України на ОВК та ДВК».

Начальник управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Львівській області, полковник поліції Мирон Чорній, розповів: «Участь у навчаннях взяли поліцейські, військовослужбовці та рятувальники. Ми  відпрацьовували взаємодію між працівниками відомств, які будуть задіяні до забезпечення публічного порядку та недопущення правопорушень під час виборів Президента України. Наше завдання – працювати так, щоб вибори на Львівщині відбулись прозоро, без порушень публічного порядку та виборчого законодавства. Ми вдосконалювали практичні навички спільних дій під час виникнення позаштатних чи надзвичайних ситуацій та їх локалізації».

dailylviv.com

До теми

21:23 1 жовтня 2020 р.

У Львові і чотирьох районах області знову посилили карантин

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 1 жовтня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу