Львівські пожежники рятуватимуть пам'ятники культури по-американськи

18:00 2 листопада 2016 р.

Тренінг для львівських рятувальників провів фахівець, який зокрема дбав про безпеку статуї Свободи у Нью-Йорку,

У середу, 2 листопада, у Львівської обласній державній адміністрації відбувся тренінг з організації пожежного захисту об’єктів історичної та культурної спадщини «Захист історичних споруд у разі виникнення пожеж». Проводив тренінг представник посольства США та консультант з пожежної безпеки об’єктів історичної та культурної спадщини зі США Кріс Маріон – консультант та фахівець, який дбав про безпеку на таких відомих об’єктах, як статуя Свободи у Нью-Йорку, собор Святого Патріка в Нью-Йорку, монастир Амарбаясгалант у Монголії та президентський палац в Індії.

Участь у тренінгу взяли представники Львівського обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України, працівники музейної справи, спеціалісти з питань охорони культурної спадщини та інші фахівці, які дотичні до питань збереження культурної спадщини на території області. Кріс Маріон поділився американським досвідом у питаннях запобіганню виникненню пожеж на об’єктах історичної та культурної спадщини. У своєму виступі він зазначив, що для гарантування протипожежного захисту споруд повинні виконуватися 10 основних принципів.

Загалом зустріч вийшла надзвичайно інформативною. Учасники обмінялися досвідом своїх напрацювань у цій галузі, задали запитання та отримали на них вичерпні відповіді.

Про це повідомили сьогодні, 2 листопада, на сторінці Львівського обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України, в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

13:57 28 липня 2021 р.

У Львові демонтували 5 відкритих літніх майданчиків. Перелік

Працівники КП «Адміністративно-технічного управління» з початку сезону демонтували у Львові 5 незаконно встановлених відкритих літніх майданчиків. Цього тижня планують демонтувати ще 2.

Рубрика: Ситуації

10:53 28 липня 2021 р.

Рибінспектор вимагав гроші у СФГ Короп: арештовано 2 ділянки, будинок, пилораму, насосну та млин

Личаківський районний суд Львова наклав арешт на нерухоме майно інспектора відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» Львівщини Юрія Таратула, якого підозрюють у вимаганні та отриманні 30 тис. грн хабаря за не перешкоджання вирощуванню та реалізації риби. Крім того, інспектора посадили під домашній арешт на 60 днів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу