Львівські пожежники рятуватимуть пам'ятники культури по-американськи

18:00 2 листопада 2016 р.

Фото до новини

Тренінг для львівських рятувальників провів фахівець, який зокрема дбав про безпеку статуї Свободи у Нью-Йорку,

У середу, 2 листопада, у Львівської обласній державній адміністрації відбувся тренінг з організації пожежного захисту об’єктів історичної та культурної спадщини «Захист історичних споруд у разі виникнення пожеж». Проводив тренінг представник посольства США та консультант з пожежної безпеки об’єктів історичної та культурної спадщини зі США Кріс Маріон – консультант та фахівець, який дбав про безпеку на таких відомих об’єктах, як статуя Свободи у Нью-Йорку, собор Святого Патріка в Нью-Йорку, монастир Амарбаясгалант у Монголії та президентський палац в Індії.

Участь у тренінгу взяли представники Львівського обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України, працівники музейної справи, спеціалісти з питань охорони культурної спадщини та інші фахівці, які дотичні до питань збереження культурної спадщини на території області. Кріс Маріон поділився американським досвідом у питаннях запобіганню виникненню пожеж на об’єктах історичної та культурної спадщини. У своєму виступі він зазначив, що для гарантування протипожежного захисту споруд повинні виконуватися 10 основних принципів.

Загалом зустріч вийшла надзвичайно інформативною. Учасники обмінялися досвідом своїх напрацювань у цій галузі, задали запитання та отримали на них вичерпні відповіді.

Про це повідомили сьогодні, 2 листопада, на сторінці Львівського обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України, в інтернет-мережі «Facebook».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини