Львівські підприємства зобов’язали належно утримувати споруди цивільного захисту населення

09:54 23 вересня 2015 р.


Фото: zz.te.ua

Прокуратурами подано в нашій області 15 позовів про витребування споруд цивільного захисту з чужого незаконного володіння й зобов’язання до укладення договорів на безоплатне зберігання сховищ.

«Прокуратурою продовжують виявлятися порушення законодавства щодо утримання споруд цивільного захисту населення. Зокрема, органами прокуратури Львівської області ретельно вивчаються факти незаконного відчуження протирадіаційних сховищ та укриттів та вживаються заходи прокурорського реагування з метою усунення таких порушень і захисту інтересів держави», – повідомили сьогодні, 23 вересня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли:

«Так, Самбірським міжрайонним прокурором встановлено факт незаконного виключення трьох захисних об’єктів з обліку споруд цивільного захисту посадовими особами управління Самбірської міської ради. За фактом вчинення службовцями кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 367 Кримінального кодексу України, триває досудове розслідування.

Також, прокуратурою м.Червонограда виявлено незаконну приватизацію протирадіаційного укриття у місті Соснівка. З’ясовано, що Соснівською міською радою протиправно включено це приміщення до переліку об’єктів приватизації комунальної власності, внаслідок чого укриття було відчужено на користь фізичної особи. Відомості про вчинення зазначеного кримінального правопорушення за частиною 1 статті 233 Кримінального кодексу України прокуратурою внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Окрім цього, прокуратурою області та прокурорами Залізничного, Личаківського, Франківського, Шевченківського районів Львова, Борислава, прокуратурами Буського, Жидачівського, Жовківського, Золочівського районів, Миколаївським та Стрийським міжрайонними прокурорами подано загалом 15 позовів до суду про витребування споруд цивільного захисту з чужого незаконного володіння, про зобов’язання до укладення договорів на безоплатне зберігання сховищ тощо. Наразі судами задоволено два позови цієї категорії, ще у трьох справах провадження припинено у зв’язку з укладенням восьми договорів зберігання згаданих об’єктів.

До прикладу, рішеннями судів, що набрали законної сили, постановленими за результатами розгляду позовів прокурорів Залізничного та Франківського районів Львова, зобов’язано ТзОВ «Львівський завод біозіфичних приладів» та ПАТ «Завод «Львівсільмаш» укласти з Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Львівській області договори безоплатного зберігання сховищ. Робота на вказаному напрямку триває». 

dailylviv.com

До теми

18:40 26 жовтня 2021 р.

У Львові закрили 11 магазинів та ресторанів через недотримання карантину. Назви і адреси

Моніторингові групи продовжують перевіряти заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок, прийнято рішення відзавтра призупинити роботу 11 закладів до усунення порушень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу