Львівські курсанти пройшли спецкурс мінної безпеки

14:00 5 липня 2017 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Вихованці Національної академії сухопутних військ освоювали додаткову спеціальність мінерів упродовж трьох місяців.

У міністерстві оборони України повідомили сьогодні, 5 липня: «Впродовж трьох місяців з курсантами-другокурсниками Національної академії сухопутних військ провели на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки спеціальний курс «Мінна безпека та протидія саморобним вибуховим пристроям». Участь у заході взяли представники всіх спеціалізацій. За словами начальника кафедри військового вишу полковника Юрія Фтемова, необхідність проведення даного курсу була зумовлена тим, що сучасні збройні конфлікти характеризуються зростанням ролі і значущості «мінної війни».

Начальника кафедри зазначив: «Цей курс є логічним продовженням навчальної дисципліни «Інженерна підготовка», яку курсанти вивчали впродовж першого року навчання. Головна мета занять, яку ми поставили перед собою – надати курсантам знання із класифікації саморобних вибухових пристроїв, їх місць розташування, особливостей ініціювання, знешкодження та знищення».

«Окрім цього, курсанти ознайомилися із типами боєприпасів, що застосовуються для влаштування пасток, способами їх ініціювання: за допомогою замикачів, по дротах та радіо. Також вони навчилися вирізняти демаскуючі ознаки місць розташування, способи маркування виявлених саморобних вибухових пристроїв на місцевості, порядку їх пошуку та знищення тощо», – повідомили також у Міноборони.

«До проведення занять в ході курсу залучалися як досвідчені викладачі, так і допоміжний склад кафедри. А результатами проведення занять задоволені не лише науково-педагогічні працівники, але й самі курсанти», – поінформували також у Міноборони.

Полковник Юрій Фтемов запевнив: «Після проходження цього курсу майбутні офіцери неодноразово зверталися до нас із пропозицією повторити його ще і на випускному курсі.  Окрім цього, в подальшому вважаємо за доцільне проводити подібний захід зі слухачами курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації», – повідомили також сьогодні, 5 липня, в прес-службі міністерства оборони України та опублікували фоторепортаж з навчального центру львівської військової академії.

dailylviv.com

До теми

13:22 3 грудня 2021 р.

У Львові буде Різвяний ярмарок. Але менший за форматом

Сьогодні, 3 грудня, виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про організацію та проведення Різдвяного ярмарку на просп. Свободи та пл. Ринок». Відтак, він відбуватиметься із 17 грудня до 20 січня із дотриманням карантинних норм.

Рубрика: Ситуації

12:46 3 грудня 2021 р.

У Львові штрафуватимуть за світлову рекламу. До 170 тис грн (відео)

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що використання світлової реклами у центральній частині міста – зоні ЮНЕСКО – заборонено. За порушення цих вимог передбачено штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу