Львівські курсанти готуються до параду в Києві

17:28 11 липня 2017 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

На стройовому плацу Національної академії Сухопутних військ щодня по кілька годин триває підготовка зведених парадних розрахунків.

Львівські курсанти готуються до параду військ, який відбудеться у Києві на честь Дня Незалежності України. На стройовому плацу Національної академії Сухопутних військ щодня по кілька годин триває підготовка зведених парадних розрахунків, до складу яких входять курсанти – учасники АТО та відмінники навчання.

Львівські курсанти крокуватимуть Хрещатиком не вперше. Уже декілька разів вихованці вищого військового навчального закладу імені Петра Сагайдачного представляли Національну академію сухопутних військ у Києві, а минулого року львівські курсанти презентувати усі Сухопутні війська.

Цього року представляти Національну академію Сухопутних військ до столиці знову відбудуть два зведені парадні розрахунки. Перший з них очолюватиме кавалер ордену Богдана Хмельницького ІІІ ступеня – начальник факультету ракетних військ і артилерії, полковник Ярослав Весельський. Другим командуватиме начальник загальновійськового факультету – полковник Сергій Скрипник.

У складі зведених підрозділів близько шести десятків учасників проведення антитерористичної операції, які мають державні нагороди та відомчі відзнаки. До прикладу старший сержант Вадим Швед, сержант Артем Сайченко, молодший сержант Юрій Закопець та курсант Костянтин Бондар нагороджені орденами «За мужність» ІІІ ступеня.

Про це повідомили сьогодні, 11 липня, в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували фоторепортаж зі львівської військової академії.

dailylviv.com

До теми

21:35 26 листопада 2021 р.

У Львові продовжили посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби

У Львові посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби продовжили до 13 грудня. Напередодні обладміністрація попросила державну комісію з ТЕБ та НС не виводити регіон із "червоної" зони.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу