Львівські фіскали виявили 19 неоформлених найманих працівників

13:30 23 жовтня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В обласному управлінні ДФС у Львівській області нагадують про необхідність легалізації трудових відносин з найманими працівниками.

Про це повідомили у вівторок, 23 жовтня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «На виконання вимог розпорядження Кабінету міністрів України №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» від 5 вересня 2018, працівники Головного управління ДФС у Львівській області спільно з працівниками Головного управління Держпраці у Львівській області провели в період з 10 по 19 жовтня низку  спільних перевірок, спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення. За результатами проведених заходів працівниками ГУ ДФС у Львівській області виявлено та задокументовано факти використання роботодавцями праці 19-ти неоформлених належним чином найманих працівників. Копії матеріалів таких перевірок буде скеровано на адресу Головного управління Держпраці у Львівській області для відповідного реагування та прийняття рішення згідно з вимогами чинного законодавства про працю».

«Чинним законодавством передбачено застосування значних сум штрафних санкцій за кожного виявленого неоформленого належним чином найманого працівника (30-ть мінімальних зарплат або 111 690 гривень). Натомість, на ці кошти можна офіційно протягом цілого року виплачувати працівнику зарплату у розмірі, не нижчому, аніж середня по області», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Головне управління ДФС у Львівській області наголошує роботодавцям про необхідність легалізації трудових відносин з найманими працівниками, оскільки працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору та повідомлення про це територіального органу ДФС. Лише офіційне працевлаштування забезпечує гідні умови праці, достойну заробітну плату, соціальні гарантії для працівників, належне пенсійне забезпечення в майбутньому, а також розбудову економіки та добробут країни», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу