Львівські десантники вдосконалили на полігоні вогневу майстерність

20:20 1 лютого 2019 р.


Фото: mil.gov.ua

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного провели практичне заняття з вогневої підготовки понад 50 військовослужбовців 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України.

До практичного заняття залучалися офіцери управління військової частини, а також військовослужбовці-контрактники та солдати строковики підрозділів бригади. Зі слів тимчасово виконуючого обов’язки заступника командира бригади з бойової підготовки підполковника Олега Апостола, для десантника влучна і швидка стрільба – запорука виживання на полі бою і блискавичного виконання поставлених перед ним завдань.

«Важливість систематичних вправ на вогневому рубежі і контролю над рівнем індивідуальної підготовки кожного бійця-десантника доведена в бойових умовах і продиктована активністю залучення особового складу до виконання завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил», – наголосив підполковник Олег Апостол.

Відтак, крилаті піхотинці відпрацьовували вправи стрільб на вогневому рубежі із стандартною мішенною обстановкою: тобто з мішенями що піднімаються. А також відпрацьовували вправу, що порівняно нещодавно увійшла до курсу стрільб підрозділів ДШВ –стрільба з-за укриття по так званих «гонгах».

При влучанні така мішень відгукується сталевим дзвоном. Тож військовослужбовець може фіксувати свою влучність на слух. А укриття – стіна із отворами різного розміру та на різних рівнях. Відтак, при виконанні вправи боєць повинен зміщувати положення власного тіла, перекладати зброю з правої руки у ліву, присідати чи лягати на землю.

«У реальному бою, як правило, не має часу для того, аби зайняти вірне і детальне положення. Ситуація діаметрально протилежна, – зазначив заступник командира роти з парашутно-десантної підготовки лейтенант Іван Вернигора. – Тому ти маєш не лише швидко шукати ціль, а й вести влучний вогонь практично з будь-якого положенняТут, на полігоні, ми раз за разом проводимо весь особовий склад через цю навчальну ділянку, щоби на рівні рефлексів закріпити у особового складу здатність вразити ціль за миттєвості після її візуальної фіксації».

Про це повідомили в п’ятницю, 1 лютого, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу