Львівські десантники тренуються знищувати ворожу бронетехніку

11:30 13 червня 2018 р.


Фото: facebook.com/80brigade

Інструктори з трьох країн продовжують вишкіл підрозділів 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ.

Про це повідомили в середу, 13 червня, в прес-службі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, де також конкретизували: «Підрозділи 80-ї окремої десантно-штурмової, що проходять вишкіл у рамках «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна» («JMTG-U»), де під керівництвом інструкторів із США, Великої Британії та Литви переймають передові методики ведення бою.  Напередодні військовослужбовці відпрацювали ведення штурмових дій в лісовій місцевості, в населених пунктах, знешкодження ворога в будівлях, звільнення заручників».

«Особовий склад взводів удосконалює дій при прикритті підрозділів під час наступу ворожої бронетанкової техніки та знищення її гранатометним озброєнням. Практичні заняття проходять в умовах максимально наближених до бойових», – поінформували також у прес-службі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ та опублікували фоторепортаж із навчань.

dailylviv.com

До теми

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецзв'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу