Львівські десантники розповіли, як ведуть бойові дії в районі Бахмуту

15:23 26 червня 2023 р.

Фото до новини

Штурмувати краще, ніж сидіти в бліндажах. Росіяни сидять у норах.

Про це розповіла Служба зв’язків з громадськістю 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, пише Dailylviv.com.

Після чергового бойового завдання, воїни 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ розповіли про особливості бойових дій на Бахмутському напрямку, враження після штурмових дій, а також свою мотивацію захищати Батьківщину та знищувати її ворогів.

– Ми продавлюємо передній край противника завдяки нашій силі, досвіду, підготовці та  дронам. Тримаємо на контролі дії ворогів 24/7. Бачимо кожен їхній рух, і відразу знищуємо артою. Якщо окупант ховається в нору, то кидаємо з дрона гранатку. І вони просто психологічно не витримують! Тільки голову підіймають – і їх відразу б’ємо!, – розповідає командир десантно-штурмового підрозділу 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ Юрій.

Його побратим Олександр долучається до розмови: “штурмувати краще, ніж сидіти в бліндажах!”. У нас професійні командири, вони пояснюють, як виконати завдання, тому сумніви під час штурмів – відсутні. Просуватися, звісно ж, важко... тим більше у лісистій місцевості, з-за кущів нічого не видно, і кожен рух чує противник… 

Але штурмувати краще, ніж сидіти в бліндажах! Росіяни сидять у норах. Підходимо впритул до ворога й знищуємо його. На цьому напрямку ми постійно просуваємось все далі й далі”, – зазначає десантник.

Наймолодший 19-річний Юрій зізнається: “Під час крайнього штурму позицій противника йшов спокійно. Страху не мав". З його слів, керувався іншим інстинктом – діяти чітко та впевнено, швидко реагувати та влучно вести вогонь по противнику.

“Я пішов на контракт в ДШВ, бо хотів служити саме в десантно-штурмовому підрозділі. Взяв приклад з хрещеного батька. Я прийшов до командира і сказав, що хочу брати участь в штурмових діях. Не допускав спочатку. Але я переконав його, бо не хотів сидіти в тилу, прагнув з хлопцями йти вперед! Перший штурм був для мене легким. Ми “взяли” ліс спокійно, без втрат, були навіть багато полонених. І руки не тремтіли, не боявся, йшов спокійно…” – розповідає десантник.

Також воїн розповідає, що його батько також воює - всією родиною захищають України. Наразі у нього є одна мета – це знищувати загарбників та повністю звільнити від них окуповані території. Але ніколи не розповідати своїм майбутнім дітям про війну...

Це були коментарі кількох військовослужбовців 80-ї бригади ДШВ. Вони різні за віком та колишніми цивільними професіями, вдома їх чекають вагітні дружини, батьки та малі діти. Проте, вони об’єднані однією метою – захисти Україну!

Разом до Перемоги! ДШВ – Завжди Перші! Слава Україні!

Львівські десантники за день знищили танкову роту: що ще (відео)

Львівські десантники розбили колону техніки російських загарбників

Львівські десантники збили російський ударний вертоліт Мі-24 (відео)

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів