Львівські багатоповерхівки спишуть з балансу ЛКП

16:15 16 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді попередили: «Мешканці повинні визначитися з подальшою формою управління та обслуговування будинку».

У прес-службі Львівської міськради повідомили у вівторок, 16 жовтня: «Минулого тижня, на сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про врегулювання питання управління багатоквартирними будинками та їх обслуговування у Львові». Відповідно до цієї ухвали, до кінця цього року усі львівські багатоповерхівки спишуть з балансу ЛКП, тому мешканці повинні визначитися з подальшою формою управління та обслуговування будинку. Якщо до 1 січня 2019 року цього не вдасться зробити, то з 1 березня 2019 року управляючу компанію для будинку визначатимуть на конкурсній основі.

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк пояснила: «Прийняття ухвали «Про врегулювання питання управління багатоквартирними будинками та їх обслуговування у Львові» зумовлено тим, що є закони України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирних будинках», а також закон «Про житлово-комунальне послуги“. Тому на виконання цих двох законів була прийнята минулого тижня ухвала сесії Львівської міської ради, згідно якої передбачено, що з 11 жовтня багатоповерхові будинки поступово будуть списуватися з балансу місцевих рад. Однак будинки будуть знаходитися на обслуговуванні в ЛКП до того часу, поки мешканці не визначать форму управління в будинку».

Більше подробиць – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

08:54 24 червня 2021 р.

Пекельна спека: у Львові горять автомобілі

Учора близько опівдня два екіпажі патрульних 3 батальйону майже одночасно виявили загоряння транспортних засобів в Залізничному та Сихівському районах Львова.

Рубрика: Ситуації

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу