Львівське сміття зважують три комплекси

12:25 9 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації запевнили: «З метою ведення чітких розрахунків щодо кількості відходів, що утворюються у Львові та які захороняють на полігонах, на Львівщині уперше почали зважувати твердих побутових відходів».

У департаменті розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА повідомили сьогодні, 9 липня: «Станом на сьогодні працюють 3 відповідні вагові комплекси. Машини зважують цілодобово, усе сміття обліковують і лише тоді його вивозять з міста».

«За останню добу уже зважили 78 машин, які вивезли з міста – 912,3 тонн твердих побутових відходів із перенакопичених сміттєвих майданчиків. З них: вагові комплекси на ринку «Шувар» – 65 машин (783 тонни), на вулиці Шевченка, 321 – дев’ять машин (92 тонни), на ЛКП «Збиранка» – чотири машин (37,3 тонни)», – поінформували також у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

19:08 27 листопада 2021 р.

У Львові опублікували список ненароджених українських Нобелівських лавреатів

Напередодні дня пам’яті жертв Голодомору Студенти львівського осередку Української академії лідерства передала меру Львова Андрієві Садовому газету зі списком українських Нобелівських лавреатів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу