Львівське облуправління СБУ отримало нового очільника

18:00 21 листопада 2019 р.


Фото: debaty.sumy.ua

Президент України призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області генерал-майора Юрія Гончарова.

Про це повідомили в Офісі Президента України. Натомість у Вікіпедії розповіли, що Юрій Гончаров народився в 1969 році в Білопіллі. У 1994 році закінчив з відзнакою Сумський державний педагогічний університет (за фахом «учитель історії»), потім пройшов навчання в Національній академії Служби безпеки України, яку закінчив в 1997 році.

Кар'єру почав у 1995 році в УСБУ в Сумській області з посади старшого оперуповноваженого. З 2005 року до 2013 року працював в системі місцевого самоврядування та в громадському секторі, з квітня 2013 року до квітня 2014 року – заступником голови управління Служби безпеки України у Львівській області.

Надавав активне сприяння для українських патріотів Євромайдану у 2013-2014 роках, через що не був люстрований новою владою, а навпаки – отримав кар'єрне пiдвищення. З листопада 2014 року він був виконувачем обов'язків начальника УСБУ в Сумській області, змінивши на посаді Володимира Іванюка.

З 9 квітня 2015 року до 14 лютого 2017 року він очолював УСБУ в Сумській області. 15 листопада 2017 року був призначений начальником управління Служби безпеки України у Чернігівській області.

Як інформував «ЩЛ», очільник поліції Львівщини призначив своїм заступником старшого лейтенанта.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу