«Збиранка» оголосила тендер на очистку фільтратів

17:00 6 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Львівське комунальне підприємство «Збиранка» оголосило тендер для компаній на очистку фільтратів Грибовицького сміттєзвалища.

Про це повідомили сьогодні, 6 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також конкретизували: «ЛКП «Збиранка» опублікувало оголошення про пошук підприємств, які очистять фільтрати львівського полігону твердих побутових відходів, який розташований у селі Великі Грибовичі, модульною установкою, продуктивністю понад 250 кубометрів на добу. Замовник обрав процедуру закупівлі «конкурентний діалогі», яка як-правило застосовується, якщо замовник не може самостійно визначити специфікацію робіт (технології) та необхідний склад послуги. Сама процедура закупівлі «конкурентний діалог» проходить у два етапи».

У міськраді також розповіли: «Перший етап — інформують всіх учасників тендеру про вимоги, визначені замовником, та опис рішення про закупку без цін. Також зазначаються умови поставки, час та місце, у якому виконуватимуться роботи чи надаватимуться послуги. Термін подання пропозицій для участі в першому етапі не повинен бути меншим, ніж 30 днів з дня оприлюднення оголошення про проведення. Проаналізувавши всю подану інформацію, замовник проводить переговори з учасником або по окремості, або спільно (за вибором замовника). Після завершення цих перемовин замовник вносить всі потрібні зміни, які стосуються і документації, і технічних вимог, або ж визначає нові характеристики предмета закупівлі, та запрошує всіх учасників, які брали участь у діалозі, взяти участь у другому етапі».

«На другому еетапі учасники повинні подати остаточні тендерні пропозиції із зазначенням цін. Строк подання тендерних пропозицій на другому етапі становить не менше 15 днів з дня отримання запрошення взяти участь у другому етапі. Після того, як визначено переможця, замовник укладає договір про закупівлю згідно з вимогами закону», – поінформували також у міськраді.

«У технічному завданні до проекту зазначається, що зараз на полігоні накопичено понад 14 мільйонів тонн твердих побутових відходів. Основний масив полігону розташований в межах ділянки, площа якої становить 26,5 га. Очікувала вартість робіт – вісім мільйонів гривень. Кінцевий термін подачі пропозицій – 5 березня 2018 року», – розповіли також у міськраді.

«У нижній частині полігону розташовані існуючі не екрановані резервуари-накопичувачі стічних вод та витоків фільтрату, які підлягають очищенню. Після проведення очисних робіт кількість осаду не має перевищувати 20%. Також майбутній переможець тендеру зобов’язаний надати звіт на підставі лабораторних досліджень про якість очистки інфільтрату», – повідомили також у в прес-службі Львівської міськради.<

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

12:32 26 травня 2022 р.

На Львівщині активізувалися змії: як допомогти

Учора, 25 травня, у Львівську обласну клінічну лікарню з діагнозом укус змії, госпіталізували жінку 1941 року народження, жительку с. Боринечі Стрийського району. Стан потерпілої – середньої важкості.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу