«Львівська залізниця» записує розмови біля її кас

17:13 25 вересня 2013 р.

  • 0
  • 2925

Запевняє, що це допомагає оперативно провести розбір ситуацій.

Як повідомили у прес-центрі ДТГО «Львівська залізниця», наприкінці літа у касах позакласних вокзалів та у міських касах попереднього продажу залізничних квитків встановили спеціалізовану систему для архівування розмов між пасажирами та касирами. Залізничники запевняють також, що ці пристрої допомагають їм у випадку скарг пасажира на обслуговування оперативно провести розбір ситуації, проаналізувати роботу касира.

Зокрема, системи архівування розмов встановлені на вокзалах у Львові, Рівному, Ужгороді, Івано-Франківську, Чернівцях, Чопі, Тернополі. А також – у міських касах на вулиці Гнатюка у Львові. 

Причому касири стверджують, що почувають себе тепер комфортніше, адже на непорозуміння чи скарги від пасажирів можна оперативно відреагувати. У прес-центрі «Львівської залізниці» інформують також, що встановлена система архівує розмови протягом місяця, а оскільки доступ до системи мають лише декілька відповідальних осіб, то втручання сторонніх людей чи самих працівників у роботу системи архівування – унеможливлене.

Натомість про те, чи ті відповідальні особи не вилучають інформацію, яка компрометує співробітників «Львівської залізниці», її прес-служба помовчує.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:30 17 жовтня 2019 р.

На Львівщині ремонтують дорогу «Київець-Волиця»

У селі Держів у Миколаївському районі Львівської області ремонтують автомобільну дорогу загального користування місцевого значення С140916 «Київець-Більче-Волиця».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 528

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ УГП про ціну контролю за владою

Рубрика: Політика

Ліквідація успішних ОТГ

Рубрика: Політика

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу