Львівська залізниця очікує від «приколійових» мешканців документи

11:28 1 вересня 2015 р.


Фото: vgolos.com.ua

Комісія Львівської залізниці спільно і представниками органів місцевого самоврядування та мешканцями провела огляд смуги відведення у селищі Брюховичів і селі Рясне-Руська.

Під час обходу спеціалісти склали наскрізний список тих, хто проживають поблизу колій, тож тепер мешканці повинні зібрати всі наявні документи та архівні матеріали про ділянки й споруди та скерувати їх до Львівської залізниці. Після вивчення наданих матеріалів магістраль скерує їх на розгляд до Міністерства інфраструктури для прийняття рішення щодо спірних питань.

Комісію утворили після пікету управління Львівської магістралі мешканцями Брюховичів та Рясне-Руської. Підприємство заявило 47 судових позовів до мешканців Брюховичів та 19 позовів до власників ділянок у селі Рясне-Руська, оскільки їхні ділянки розташовані у смузі відведення залізниці, яка належить до державних земель, перебуває у постійному користуванні залізниці та не підлягає приватизації та відчуженню.

Про це повідомили в прес-центрі Львівської залізниці.

dailylviv.com

До теми

10:08 16 жовтня 2021 р.

Біля ресторану Відень один автомобіль збив пішохода, інший на нього наїхав

15 жовтня в селі Зимна Вода, неподалік ресторану «Відень», автомобіля марки «Dacia Logan» здійснив наїзд на невстановленого чоловіка, який перебігав дорогу поза межами пішохідного переходу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу