У Львівській ОДА запевнили, що контролюють ситуацію з АЧС

16:15 18 вересня 2017 р.


Фото: sknews.net

В облдержадміністрації запевнили, що продезінфікували 68 транспортних засобів, які перевозили тварин та продукцію тваринного походження.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 18 вересня: «На Львівщині посилили заходи безпеки у зв’язку з виявленням в сусідніх областях, зокрема на Закарпатті, випадків захворювання на африканську чуму свиней. Представники Національної поліції та Держпродспоживслужби області виставили цілодобові пости для контролю та нагляду за переміщенням живих тварин, сировини та продукції тваринного походження, а також спеціалізованих транспортних засобів пристосованих для перевезення тварин на предмет дотримання ветеринарно-санітарних вимог. Відтак за перший тиждень вересня працівники постів оглянули 3608 одиниць автотранспорту».

«68 із 3608 оглянутих одиниць транспорту перевозили 2847 тварин та 9.6 тонн продукції тваринного походження. Власники 21 транспортного засобу не надали під час перевірки необхідні  документи та були повернені працівниками поліції у зворотньому напрямку. Окрім цього з метою запобігання розповсюдження вірусу працівники постів продезінфікували 68 транспортних засобів, які перевозили тварин та продукцію тваринного походження. Нагадаємо, що зазначені пости виставлені на автотрасах, що ведуть зі Закарпатської та Івано-Франківської областей Ужгород-Львів, Івано-Франківськ-Львів та Чоп-Київ», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:29 18 січня 2022 р.

Водійка трамваю у Львові загасила загорання у зустрічному вагоні

Через різке погіршення погодних умов учора, 17 січня, близько 18:30 на просп. Червоної Калини біля Верхнього Шувару, внаслідок потрапляння вологи у елементи високовольтного містка у трамвайному вагоні №1165 сталось загоряння.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу