У Львівській ОДА запевнили, що контролюють ситуацію з АЧС

16:15 18 вересня 2017 р.


Фото: sknews.net

В облдержадміністрації запевнили, що продезінфікували 68 транспортних засобів, які перевозили тварин та продукцію тваринного походження.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 18 вересня: «На Львівщині посилили заходи безпеки у зв’язку з виявленням в сусідніх областях, зокрема на Закарпатті, випадків захворювання на африканську чуму свиней. Представники Національної поліції та Держпродспоживслужби області виставили цілодобові пости для контролю та нагляду за переміщенням живих тварин, сировини та продукції тваринного походження, а також спеціалізованих транспортних засобів пристосованих для перевезення тварин на предмет дотримання ветеринарно-санітарних вимог. Відтак за перший тиждень вересня працівники постів оглянули 3608 одиниць автотранспорту».

«68 із 3608 оглянутих одиниць транспорту перевозили 2847 тварин та 9.6 тонн продукції тваринного походження. Власники 21 транспортного засобу не надали під час перевірки необхідні  документи та були повернені працівниками поліції у зворотньому напрямку. Окрім цього з метою запобігання розповсюдження вірусу працівники постів продезінфікували 68 транспортних засобів, які перевозили тварин та продукцію тваринного походження. Нагадаємо, що зазначені пости виставлені на автотрасах, що ведуть зі Закарпатської та Івано-Франківської областей Ужгород-Львів, Івано-Франківськ-Львів та Чоп-Київ», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

15:29 3 грудня 2020 р.

Побачення у в'язниці: уряд змінив умови

Уряд змінив умови відвідування засуджених та осіб, узятих під варту, які тримаються в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України, а також надання таким особам побачень з родичами, адвокатами та іншими особам.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу