Львівська ОДА проведе інвентаризацію житла

17:40 29 січня 2018 р.


Фото: dtkt.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Стару забудову перевірять на потребу покращення».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 29 січня: «Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства має намір провести до 1 квітня інвентаризацію житлового фонду, аби наступну підготовку до опалювального сезону розглядати в контексті ремонт тих будинків, де в цьому є необхідність».

Заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак зазначила: «Тарифна політика мусить бути економічно обґрунтованою, аби покращувати житловий фонд старої забудови. Оновлення мереж та технічного стану житлового фонду треба поставити завданням №1».
Директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Назарій Романчук наголосив: «Зношений житловий фонд мусить бути по кожній території облікованим. Виходячи із цього будемо планувати куди і в якій кількості вкладати кошти».

«Інформація щодо кількості житлових будинків в доброму, задовільному та незадовільному технічному стані враховуватиметься під час формування переліку об'єктів на першочергове виконання ремонтних робіт. Окрім того, у 2018 році мають намір відремонтувати 40 ліфтів та модернізувати іще 60 ліфтів», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:07 18 вересня 2021 р.

За кілька годин в центрі Львова перекриють частину вулиць через концерт. Які саме

Патрульні поліцейські забезпечуватимуть охорону громадського порядку та безпеку дорожнього руху під час концерту Океану Ельзи, який відбудеться на площі біля пам'ятника Івану Франку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу