Львівська ОДА проведе інвентаризацію житла

17:40 29 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: dtkt.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Стару забудову перевірять на потребу покращення».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 29 січня: «Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства має намір провести до 1 квітня інвентаризацію житлового фонду, аби наступну підготовку до опалювального сезону розглядати в контексті ремонт тих будинків, де в цьому є необхідність».

Заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак зазначила: «Тарифна політика мусить бути економічно обґрунтованою, аби покращувати житловий фонд старої забудови. Оновлення мереж та технічного стану житлового фонду треба поставити завданням №1».
Директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Назарій Романчук наголосив: «Зношений житловий фонд мусить бути по кожній території облікованим. Виходячи із цього будемо планувати куди і в якій кількості вкладати кошти».

«Інформація щодо кількості житлових будинків в доброму, задовільному та незадовільному технічному стані враховуватиметься під час формування переліку об'єктів на першочергове виконання ремонтних робіт. Окрім того, у 2018 році мають намір відремонтувати 40 ліфтів та модернізувати іще 60 ліфтів», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини