Львівська ОДА повинна надати ділянку для полігону відходів до 20 липня, – ЛМР

17:00 4 липня 2017 р.

Заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак запевнив: «Оплата мешканців за вивіз сміття змінюватися не буде».

Заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак повідомили сьогодні, 4 липня, на брифінгу: «Я хочу звернути вашу увагу, що досі залишається відкритим надання земельної ділянки для нового полігону. Згідно з протоколом Державної комісії з надзвичайних ситуацій №5 від 22 червня 2017 року, Львівській державній адміністрації доручено: «Розглянути питання про виділення в межах області земельної ділянки для розміщення полігону побутових відходів, терміном до 20 липня».

Сергій Бабак також наголосив: «Відповідно до ухвали сесії Львівської міської ради «Про організацію вивезення твердих побутових відходів у м. Львові на період до 30.06.2019», триває підготовка документів про передачу повноважень Львівській ОДА щодо управління вивезенням твердих побутових відходів зі Львова. Зараз ми працюємо в тому режимі, якому працювали. Паралельно, відповідно до ухвали сесії Львівської міської ради, готуємо документи про передачу повноважень ОДА. Думаю, за два-три тижні все буде передано».

Заступник міського голови Львова з питань ЖКГ додав: «Також до 10 числа кожного поточного місяця маємо перераховувати кошти ОДА, пропорційно від загальної річної суми. Тому, згідно ухвали, до 10 липня маємо перерахувати перші 25 мільйонів гривень Оплата мешканців за вивіз сміття змінюватися не буде. Механізм компенсації коштів перевізникам, оскільки вони вивозять твердих побутових відходів за межі Львова, опрацює ОДА. Він однозначно буде змінюватися. Область вибере ту схему, яку вважатиме кращою. Єдине, що хочу зазначити, що до 30 червня компенсацію перевізникам надавало місто, а з 1 липня надаватиме ОДА».

Про це повідомили сьогодні, 4 липня, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів