Львівська ОДА перерахувала на ремонт та утримання доріг 47,2 млн. гривень

14:20 25 листопада 2019 р.

Львівська ОДА

Львівська ОДА
Фото: photo-lviv.in.ua

Департамент фінансів Львівської облдержадміністрації перерахував минулого тижня на різні потреби 156,2 млн. гривень.

Про це повідомили в понеділок, 25 листопада, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що, зокрема, видатки в сумі 85,6 млн. гривень забезпечили соціальні потреби населення та життєдіяльність бюджетних установ обласного підпорядкування. Натомість на ремонт та утримання автомобільних доріг спрямували 47,2 млн. гривень.

На забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа скерували 3,9 млн. гривень, на розвиток охорони здоров'я в сільській місцевості – 3,3 млн. гривень, на реалізацію проектів місцевого розвитку – 2,9 млн. гривень.

На співфінансування проекту «Реконструкція очисних споруд та каналізаційних мереж» в Добромилі спрямували 2,6 млн. гривень, а будівництво нових, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих спортивних басейнів – 2,5 млн. гривень, охорону і збереження культурної спадщини – 2,4 млн. гривень.

Окрім цього, на будівництво та реконструкцію мереж водопостачання скерували 1,8 млн. гривень, на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту – 1,6 млн. гривень, а на придбання спеціалізованого автомобіля для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями – 1,5 млн. гривень.

На будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту – 1,2 млн. гривень, охорону навколишнього природнього середовища скерували 0,5 млн. гривень, на придбання житла для учасників АТО – 0,4 млн. гривень, а місцевим бюджетам – субвенцію на виплату допомоги сім'ям з дітьми в сумі 25 млн. гривень.

Як інформував «ЩЛ», у міськраді внесли зміни до бюджету Львова.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу