Львівська ОДА перерахувала на потреби області 87,8 млн. гривень

09:40 14 квітня 2018 р.

Львівська облдержадміністрація

Львівська облдержадміністрація
Фото: vgolos.com.ua

В облдержадміністрації запевнили: «За поточний тиждень, відповідно до потреб бюджетних установ та одержувачів коштів, з обласного бюджету профінансували 87,8 млн. гривень».

Про це повідомили сьогодні, 14 квітня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Фінансовий ресурс дозволив забезпечити повноту та своєчасність виплати заробітної плати в бюджетній сфері, оплату спожитих енергоносіїв. Як інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА, також спрямували кошти на вивезення твердих побутових відходів зі Львова – 2,2 млн. гривень, реалізацію програм щодо соціальної підтримки окремих категорій громадян та соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні – 0,6 млн. гривень, надання медичної допомоги мешканцям Львівської області – 0,2 млн. гривень. Окрім цього, на розвиток освіти Львівщини – 0,1 млн. гривень, культури – 0,2 млн. гривень, інформаційного простору – 0,2 млн. гривень, на підвищення конкурентноспроможності Львівської області – 0,2 млн. гривень, на заходи з організації рятування на водах – 0,1 млн. гривень».

dailylviv.com

До теми

13:34 27 жовтня 2021 р.

Усе життя разом: школа, одруження у 18-ть і смерть в один день. На Львівщині від ковіду померло подружжя

У Новояворівській лікарні на Львівщині від коронавірусу померли чоловік та дружина. Медики місяць боролися за життя подружжя у реанімаційному відділені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу