Львівська ОДА перерахувала на потреби області 230 мільйонів гривень

17:15 3 серпня 2018 р.


Фото: dostup.pravda.com.ua

В облдержадміністрації спрямували на ремонт та утримання автомобільних доріг 26,2 мільйона гривень.

У прес-службі Львівської ОДА повідомили в п’ятницю, 3 серпня, що вона перерахувала на потреби області 230 мільйонів гривень. Зокрема, на ремонт та утримання автомобільних доріг – 26,2 мільйона гривень, на виконання мікропроектів місцевого розвитку – 15 мільйонів гривень, на придбання автобусів закладам освіти області – 13 мільйонів гривень, на вивезення твердих побутових відходів зі Львова – 5,8 мільйона гривень, на реконструкцію зовнішнього освітлення населених пунктів області – 1,8 мільйона гривень, будинків-інтернатів для людей з особливими потребами – 0,8 мільйонів гривень, мереж водопостачання – 0,5 мільйонів гривень, ремонтно-реставраційні роботи пам’яток архітектури – 0,4 мільйонів гривень, на охорону навколишнього природного середовища - 0,6 мільйонів гривень, а бюджети міст, районів та об’єднаних територіальних громад отримали 36,7 мільйона гривень додаткової дотації на передані повноваження у галузях освіти та охорони здоров’я.

dailylviv.com

До теми

15:18 7 травня 2021 р.

Тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами

У зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття дороги на вул. Хуторівка перед виїздом на вул. Стрийську, 10 травня тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами.

Рубрика: Ситуації

14:28 7 травня 2021 р.

Цими вихідними в Парку культури запрацюють атракціони. Маски обов'язкові

У Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького розпочинається сезон атракціонів. Зараз адміністрація парку проводить активну підготовку, і вже із суботи, 8 травня, «Містечко атракціонів» буде приймати відвідувачів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу