Львівська ОДА перерахувала на потреби області 206,4 млн. гривень

09:32 8 вересня 2018 р.


Фото: dostup.pravda.com.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Крім найнеобхідніших видатків на утримання бюджетних установ обласного підпорядкування, профінансовані інші потреби Львівщини».

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Зокрема, на вивезення твердих побутових відходів зі Львова – 6,9 млн. гривень, на ремонт та утримання автомобільних доріг – 26,3 млн. гривень, на виконання обласних програм: капітального будівництва – 15,3 млн. гривень, охорони навколишнього природного середовища – 3,5 млн. гривень, реконструкцію і будівництво мережі освітлення населених пунктів – 0,8 млн. гривень, компенсації пільгового проїзду в пасажирському автотранспорті – 0,7 млн. гривень, допомоги хворим з онкологічними захворюваннями – два мільйони гривень, на підготовку робітничих кадрів профейно-технічними закладами – 2,5 млн гривень».

«За кошти державного бюджету, надано місцевим бюджетам субвенції на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань – 5,4 млн. гривень, медикаментів для забезпечення швидкої медичної допомоги – 0,8 млн. гривень. На здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров′я бюджетам міст, районів та об′єднаних територіальних громад надано додаткову дотацію у сумі 36,7 млн. гривень», – поінформували також  у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

До теми

14:08 12 квітня 2021 р.

Великдень та День Львова будуть у незвичному форматі, - штаб з протидії коронавірусу

Сьогодні, 12 квітня, відбулось чергове засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому обговорили питання вакцинації у Львові, проведення найближчих заходів в місті та протокол завтрашнього засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу