Львівська ОДА перерахувала на потреби області 202 мільйони гривень

11:10 18 червня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації спрямували на вивезення твердих побутових відходів зі Львова 16,6 млн. гривень,

У прес-службі Львівської ОДА стверджують: «Упродовж тижня з обласного бюджету профінансували 202 млн. гривень. Поряд із поточними видатками спрямували 10,3 млн. гривень на ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, 8,4 млн. гривень – на покращення соціально-економічної інфраструктури територій Львівської області, 16,6 млн. гривень – на вивезення твердих побутових відходів зі Львова, 1,9 млн. гривень – на відшкодування відсотків за кредитами, отриманими на енергозбереження, 0,5 млн. гривень – на підтримку розвитку агропромислового  виробництва у Львівській області, 0,2 млн. гривень – на відшкодування пільгового проїзду окремих категорій громадян, а 0,1 млн. гривень – на заходи з організації рятування на водах».

«Також спрямували 3,8 млн. гривень на реконструкцію Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, 3,2 млн. гривень – пологового відділення Бродівської ЦРП, 1,3 млн. гривень – психоневрологічних інтернатів у Львівській області, 0,4 млн. гривень – систем теплопостачання КЗ ліцею імені Героїв Крут, 0,2 млн. гривень – Львівського обласного клінічного перинатального центру. На виконання обласних програм будівництва та реконструкції мереж водопостачання у Львівській області спрямували 0,8 млн. гривень, на програму «Питна вода» – 0,8 млн. гривень, на програму капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово–комунального призначення – 1,3 млн. гривень, на програму соціальної підтримки окремих категорій громадян – 0,1 млн. гривень, на програму охорони навколишнього природного середовища – 0,8 млн. гривень. Окрім цього, місцевим бюджетам передали субвенцію з державного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова  українська школа» в сумі 28,6 млн. гривень для придбання дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання для учнів початкових класів, підготовки тренерів-педагогів, підвищення кваліфікації вчителів початкової школи», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

19:48 16 червня 2021 р.

Василя Петрика повезли у СІЗО. Він вважає це замовленням (відео)

Галицький суд обрав запобіжний захід відомому львівському архітектору та пам’яткоохоронцю, начальнику управління охорони об’єктів культурної спадщини області Василю Петрику.

Рубрика: Ситуації

12:58 16 червня 2021 р.

Ідеї цікавих презентів брату на день народження

Для кожної людини день народження близьких людей - це важлива подія, особливо якщо свято у рідного брата. Саме в цей день варто відкласти всі справи на потім і разом з ним відсвяткувати його день народження і, звичайно ж, вручити дійсно цікавий подарунок. і якщо ви поки не придумали, що саме йому подарувати, то можливо серед нашого списку ви зумієте знайти відповідний знак уваги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу