Львівська ОДА перерахувала на потреби області 149,2 млн. гривень

17:00 9 листопада 2018 р.


Фото: vgolos.com.ua

Облдержадміністрація перерахувала впродовж поточного тижня з обласного бюджету, відповідно до потреб бюджетних установ та одержувачів коштів, 149,2 млн. гривень.

Зокрема, на реалізацію обласних програм щодо виконання мікропроектів місцевого розвитку були спрямовані чотири мільйони гривень, капітального будівництва об’єктів соціально-культурної сфери – два мільйони гривень, розвитку освіти Львівщини – 2,8 млн. гривень, вивезення твердих побутових відходів зі Львова – 27,6 млн. гривень, охорони навколишнього середовища – 1,5 млн. гривень, підтримки та розвитку агропромислового виробництва – 0,4 млн. гривень, ремонту та утримання автомобільних доріг – 25,3 млн. гривень.

Також профінансували капітальний ремонт обласних закладів охорони здоров`я та освіти в сумі 1,7 млн. гривень, освітлення населених пунктів області – в сумі 0,6 млн. гривень, реконструкцію Львівського державного обласного перинатального центру – в сумі п’ять мільйонів гривень. Окрім цього, місцевим бюджетам перерахували додаткову дотацію на утримання установ освіти і охорони здоров’я в сумі 47,8 млн. гривень.

Про це повідомили в п’ятницю, 9 листопада, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

10:48 14 червня 2021 р.

Веломарафон Львівська Сотка 2021: оголосили переможців

Традиційний веломарафон «Львівська Сотка» відбувся 12 червня. Цьогоріч він зібрав понад тисячу учасників від 12 до 80 років. Дистанцію у 100 кілометрів велосипедисти долали від Сокільників до Брюховичів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу