Львівська ОДА перерахувала на потреби області 149,2 млн. гривень

17:00 9 листопада 2018 р.

  • 0
  • 369


Фото: vgolos.com.ua

Облдержадміністрація перерахувала впродовж поточного тижня з обласного бюджету, відповідно до потреб бюджетних установ та одержувачів коштів, 149,2 млн. гривень.

Зокрема, на реалізацію обласних програм щодо виконання мікропроектів місцевого розвитку були спрямовані чотири мільйони гривень, капітального будівництва об’єктів соціально-культурної сфери – два мільйони гривень, розвитку освіти Львівщини – 2,8 млн. гривень, вивезення твердих побутових відходів зі Львова – 27,6 млн. гривень, охорони навколишнього середовища – 1,5 млн. гривень, підтримки та розвитку агропромислового виробництва – 0,4 млн. гривень, ремонту та утримання автомобільних доріг – 25,3 млн. гривень.

Також профінансували капітальний ремонт обласних закладів охорони здоров`я та освіти в сумі 1,7 млн. гривень, освітлення населених пунктів області – в сумі 0,6 млн. гривень, реконструкцію Львівського державного обласного перинатального центру – в сумі п’ять мільйонів гривень. Окрім цього, місцевим бюджетам перерахували додаткову дотацію на утримання установ освіти і охорони здоров’я в сумі 47,8 млн. гривень.

Про це повідомили в п’ятницю, 9 листопада, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:00 13 листопада 2018 р.

У Львові перекриють вулицю Братів Міхновських

У зв’язку з проведенням капітального ремонту, у середу, 14 листопада, до 29 листопада буде перекрито рух транспортних засобів на ділянці вулиці Братів Міхновських від вулиці Костомарова до вулиці Короткої.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 471

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Терещенко, якого чекали!

Рубрика: Політика

"Пам'ятай" жертв у Самборі

Рубрика: Історія

Погіршення стоматологічного здоров'я львів'ян

Рубрика: Медицина

Усім капеланам - статус УБД

Рубрика: Культура

Знеструмлення ОТГ на Львівщині

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу