Львівська ОДА перерахувала на потреби області 111 мільйонів гривень

17:52 4 вересня 2018 р.


Фото: dostup.pravda.com.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Спрямовані кошти дозволили забезпечити функціонування бюджетних установ обласного підпорядкування, провести інші найнеобхідніші видатки».

Про це повідомили у вівторок, 4 вересня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Поряд з цим спрямовано кошти на ремонт та утримання автомобільних доріг у сумі 62,2 млн. гривень, на виконання обласної програми капітального будівництва – 6,2 млн. гривень, мікропроектів місцевого розвитку – 3,4 млн. гривень, охорони навколишнього природного середовища – 3,1 млн. гривень, розвитку освіти Львівщини – 0,6 млн. гривень, компенсації пільгового проїзду в пасажирському автотранспорті – 1,3 млн. гривень, ремонту пологового відділення обласної клінічної лікарні – 1,0 млн. гривень, реконструкції систем теплопостачання ліцею імені Героїв Крут – 0,9 млн. гривень, придбання мікроавтобуса для школи вищої спортивної майстерності – 1,3 млн. гривень, придбання автобусів  закладам освіти області – 0,8 млн. гривень, охорони та збереження культурної спадщини Львівщини – 0,3 млн. гривень, організації заходів рятування на водах – 0,2 млн. гривень, реконструкції водопроводу в Хирові – 0,1 млн. гривень».

dailylviv.com

До теми

14:08 12 квітня 2021 р.

Великдень та День Львова будуть у незвичному форматі, - штаб з протидії коронавірусу

Сьогодні, 12 квітня, відбулось чергове засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому обговорили питання вакцинації у Львові, проведення найближчих заходів в місті та протокол завтрашнього засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу