Львівська ОДА передбачила рекультивацію 14 звалищ

16:30 29 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

Директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук запевнив, що його стратегія базується на принципі ієрархії управління відходами та принципі наближеності.

У прес-службі Львівської ОДА повідомили сьогодні, 29 січня: «Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА розробив стратегію управління відходами до 2030 року. Відповідний документ затвердили на позачерговій сесії Львівської облради у грудні».

Директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук розповів сьогодні, 29 січня, під час звіту за 2017 рік: «Головні практичні заходи Стратегії передбачають облаштування семи сміттєзвалищ/полігонів, рекультивацію 14 діючих сміттєзвалищ/полігонів, ліквідацію 154 несанкціонованих сміттєзвалищ, будівництво чотирьох комплексів з переробки та утилізації побутових відходів. Метою стратегії є створення комплексної системи управління відходами в регіоні, аби забезпечити ефективну роботу у цій галузі та використання відходів як сировини для вторинної переробки та виробництва енергії. Стратегія базується на принципі ієрархії управління відходами та принципі наближеності, що передбачає переробку відходів якнайближче до джерела їх утворення».

«Фінансове забезпечення реалізації стратегії здійснюється за рахунок коштів державного, обласного та місцевих бюджетів, а також інших джерел, в тому числі інвестиційних. Стратегія реалізовуватиметься у декілька етапів. Львівською ОДА вже проведено конкурс з вибору інвесторів для будівництва комплексів утилізації (перероблення) ТПВ у Львівській області та визначено трьох переможців ТзОВ «Інвестиційно-екологічна компанія «ІЕК»», ТзОВ «Глассворк технолоджі», ТзОВ «Вейст Менеджмент Системс», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини