Львівська облдержадміністрація оголосила конкурс претендентів на посаду головного архітектора області

12:34 9 грудня 2015 р.


Фото: vk.com

Документи від кандидатів прийматимуться впродовж 30 календарних днів – до 5 січня 2016 року.

«У Львівській ОДА розпочався конкурс на заміщення посади директора департаменту архітектури та розвитку містобудування – головного архітектора області» – повідомили сьогодні, 9 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, де також розповіли подробиці:

«Згідно із розпорядженням голови облдержадміністрації, оприлюдненим на офіційному сайті, документи від кандидатів прийматимуться впродовж 30 календарних днів – до 5 січня 2016 року. Серед основних вимог до претендентів на загадану посаду: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста (за напрямом підготовки – архітектура та містобудування; в галузі знань – архітектура та будівництво); стаж організаційної і професійної роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше п’яти років.

Отже, для участі у конкурсі необхідно подати: заяву на участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби; заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

довідку про допуск до державної таємниці (за наявності). Документи приймає відділ кадрової роботи та нагород апарату ОДА, за адресою: Львів, вулиця Винниченка, 18, кабінети 232, 245, 246. Довідки за номерами телефонів: 2999- 119, 2999-597».

dailylviv.com

До теми

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

15:21 21 жовтня 2020 р.

З 21.00 тролейбусні маршрути № 22, 23 та 25 курсуватимуть за зміненим маршрутом

За інформацією ЛКП «Львівелектротранс», у зв’язку з проведенням аварійних робіт на вул. Стрийська, з 21.00 год тролейбусні маршрути № 22, 23, 25 курсуватимуть за зміненим маршрутом.

Рубрика: Ситуації

10:50 21 жовтня 2020 р.

На Львівщині син убив матір з револьвера Флобера

Як встановили співробітники Новороздільського відділення поліції, затриманий здійснив кілька пострілів у матір з револьвера Флобера під час побутового конфлікту.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу