Львівська ОДА оголосила конкурс на заміщення вакантних посад

18:30 19 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Управління капітального будівництва облдержадміністрації потребує фахівців.

Управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації оголосило конкурс на заміщення вакантних посад заступника начальника управління – начальника відділу технагляду і проектних робіт; головного спеціаліста відділу технагляду і проектних робіт; головного спеціаліста економічно-договірного відділу; головного спеціаліста-юриста економічно-договірного відділу.

Вимоги до професійної компетентності на посаду заступника начальника управління – начальника відділу технагляду і проектних робіт: освіта – вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра; досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності не менше двох років; вільне володіння державною мовою.

Вимоги до професійної компетентності на посади головних спеціалістів: освіта – вища за освітнім ступенем молодшого бакалавра або бакалавра; досвід роботи: не обов’язково; вільне володіння державною мовою. Термін прийняття документів – до 1 серпня 2016 року.

Дата, час і місце проведення конкурсу – 4 серпня 2016 року о 11:00 за адресою: Львів. вулиця Чайковського,17, третій поверх, кабінет № . Контактна особа: Казарян Ірина Миколаївна ( 0322)261-09-52.

Посадові обов’язки, спеціальні вимоги та перелік документів, необхідних для участі в конкурсі на заміщення вакантних посад оприлюднені на сайті Національного агентства України з питань державної служби.

Про це повідомили сьогодні, 19 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:21 30 травня 2020 р.

У зачиненій квартирі, де кілька тижнів пролежала померла, горіли дві конфорки (відео)

Сьогодні, 30 травня, у Львові на вулиці Листопадній працівники ДСНС і поліції відчинили квартиру, де, за припущенням ріелтора, вже місяць лежала мертва жінка.

Рубрика: Ситуації

12:35 30 травня 2020 р.

На Львівщині вшанували рятувальників, які загинули на полігоні ТПВ в Грибовичах

Сьогодні в Жовкві на території 17-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Львівській області вшанували пам'ять пожежників-рятувальників, котрі загинули 30 травня 2016 року на полігоні ТПВ в с. Грибовичі.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

На Львівщині померли 54 пацієнти з коронавірусом

Прикордонники боряться з тютюновою пандемією

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу