Львівська облрада спрямувала на газифікацію 4,4 млн. гривень

17:48 5 грудня 2017 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

У вівторок, 5 грудня, на сесії Львівської облради ухвалили програму газифікації населених пунктів на 2018-2020 роки.

Про це повідомили сьогодні, 5 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Основними завданнями програми газифікації населених пунктів Львівської області на 2018-2020 роки, затвердженої сьогодні, 5 грудня, депутатами облради, є створення сприятливого і комфортного проживання мешканців та надання їм доступних і якісних послуг з газопостачання. Основною метою програми є завершення розпочатого будівництва підвідних газопроводів до населених пунктів області (першочергово з будівельною готовністю понад 50%), а також будівництво газопроводів і мереж газопостачання в населених пунктах області».

«Проекти для реалізації заходів програми газифікації відбиратимуться за результатами конкурсу. Фінансове забезпечення реалізації програми здійснюватиметься за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів, інших джерел. Співфінансування з місцевих бюджетів становить не менше 10% від передбачених коштів обласного бюджету. Загальний обсяг коштів, які планують залучити на виконання програми у 2018 році, – 4,4 млн. гривень (обласний бюджет – чотири мільйони гривень, місцеві скарбничики та інші джерела – 400 тисяч гривень)», – поінформували також у прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

До теми

10:27 26 вересня 2020 р.

Міністр оборони розкрив деталі авіакатастрофи АН26 під Харковом

Міністр оборони Андрій Таран розкрив деталі аварії військового літака АН26 в Харківській області. Серед іншого, на місці трагедії рятувальники продовжують розбір конструкцій літака і пошук "чорних ящиків".

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу