Львівська облрада спрямувала на газифікацію 4,4 млн. гривень

17:48 5 грудня 2017 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

У вівторок, 5 грудня, на сесії Львівської облради ухвалили програму газифікації населених пунктів на 2018-2020 роки.

Про це повідомили сьогодні, 5 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Основними завданнями програми газифікації населених пунктів Львівської області на 2018-2020 роки, затвердженої сьогодні, 5 грудня, депутатами облради, є створення сприятливого і комфортного проживання мешканців та надання їм доступних і якісних послуг з газопостачання. Основною метою програми є завершення розпочатого будівництва підвідних газопроводів до населених пунктів області (першочергово з будівельною готовністю понад 50%), а також будівництво газопроводів і мереж газопостачання в населених пунктах області».

«Проекти для реалізації заходів програми газифікації відбиратимуться за результатами конкурсу. Фінансове забезпечення реалізації програми здійснюватиметься за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів, інших джерел. Співфінансування з місцевих бюджетів становить не менше 10% від передбачених коштів обласного бюджету. Загальний обсяг коштів, які планують залучити на виконання програми у 2018 році, – 4,4 млн. гривень (обласний бюджет – чотири мільйони гривень, місцеві скарбничики та інші джерела – 400 тисяч гривень)», – поінформували також у прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

До теми

12:05 27 вересня 2021 р.

У торгівельно-розважальному центрі Львова оселився громадянин однієї з країн Західної Європи

Громадянина однієї з країн Західної Європи викрили оперативники управління міграційної поліції головного управління Національної поліції у Львівській області спільно з співробітниками головного управління державної міграційної служби у Львівській області в рамках проведення операції «Мігрант».

Рубрика: Ситуації

21:07 26 вересня 2021 р.

Чому виламані двері і хто прорвався у приміщення: завтра у Дрогобичі з'ясовуватимуть правомірність перевірки ліцею (відео)

У понеділок відбудеться брифінг щодо питання участі посадовців РДА у правомірності перевірки ліцею ім. Богдана Лепкого на предмет проведення навчального процесу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу