Львівська облрада розпочала конкурс проектів місцевого розвитку

11:30 11 грудня 2017 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

В обласній раді запевнили, що конкурс проектів місцевого розвитку триватиме до 17-ї години 2 лютого 2018 року.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 11 грудня, що вона розпочала проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку на 2018 рік, а також конкретизували: «Прийом документів на участь здійснюється виключно на онлайн-платформі, яка створена на сайті Львівської обласної ради за адресою registration.oblrada.lviv.ua. Реєстрація проектів розпочалася сьогодні, 11 грудня, та триватиме до 17-ї години 2 лютого 2018 року».

В облраді поінформували також, що конкурс проводиться за такими пріоритетами:
«Школи» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання та інвентаря, «Заклади дошкільної освіти» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання та інвентаря, «Охорона здоров'я» (районні та міські комунальні лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторії сімейної медицини, ФАПи) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція будівель, а також придбання обладнання та інвентаря,«Культура» (народні доми, будинки культури, бібліотеки, музеї, початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади (ПСМНЗ) та мистецькі школи) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання, інвентаря та сценічних костюмів, «Вуличне освітлення» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція вуличного освітлення доріг та пішохідних доріжок, «Екологічні ініціативи» (парки, сквери, водойми, місця відпочинку, що відносяться до природно-заповідного фонду) –будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, облаштування, благоустрій,
«Інші пріоритети» (об'єкти комунальної власності на базовому рівні, що не підпадають під визначені Конкурсною радою пріоритети) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, придбання обладнання та інвентаря.
Гранична вартість проекту –не більше ніж 400 тисяч гривень. Гранична субвенція з обласного бюджету для проекту становить – 200 тисяч гривень. Необхідну інформацію про проведення конкурсу та рішення Львівської обласної ради №542 від 25.10.2017 розміщено на офіційному сайті Львівської обласної ради. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (032) 2-999-808. Від понеділка, 11 грудня, секретаріат Конкурсної ради розпочинає кущові навчання для потенційних конкурсантів.

dailylviv.com

До теми

20:32 22 вересня 2021 р.

250 тисяч металошукачів: на Львівщині розпочинають боротьбу з чорними археологами

З 22 вересня у Львівській обласній раді розпочала роботу робоча група, яка має напрацювати рішення для боротьби з незаконними розкопками та «чорними копачами».

Рубрика: Ситуації

13:25 22 вересня 2021 р.

Зіткнення мікроавтобуса та вантажівки на Львівщині: водія затиснуло конструкціями автомобіля

22 вересня о 10:13 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення, що в місті Самбір на вул. Чорновола Самбірського району відбулось зіткнення мікроавтобуса «Fiat» та вантажівки «Volvo».

Рубрика: Ситуації

12:36 22 вересня 2021 р.

У Львові проголосували за 14 проєктів, які з'єднають розірвані велодоріжки (відео)

Сьогодні, 22 вересня, у Львові провели позачергове виїзне засідання виконавчого комітету. Засідання відбулося на площі перед головним корпусом Львівського медичного університету (вул. Пекарська, 69), а приїхали сюди члени виконкому на велосипедах.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу