Львівська облрада просить не перекладати на місця фінансування освіти і медицини

19:45 11 жовтня 2016 р.

Львівщина ризикує втратити сільські, а подекуди й районні заклади освіти та охорони здоров’я.

Львівська обласна рада ухвалила на своєму засіданні 11 жовтня звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України з проханням не скасовувати повне фінансування освітніх та медичних установ з державного бюджету. Проект відповідного рішення, ініційований УКРОПом, зачитав на сесії голова фракції «Українське об’єднання патріотів –УКРОП» у Львівській облраді Петро Жукровський. 

Звернення підтримали більшість депутатів. У тексті документа сказано, що зміни до Бюджетного кодексу, запропоновані урядом, передбачають фінансування з держбюджету лише заробітної платні фахівців, однак оплата праці технічного персоналу, комунальних послуг, зокрема опалення, лягає непідйомним тягарем на місцеві бюджети. У зверненні наголошується: «Ми втратимо сільські, а подекуди й районні заклади освіти та охорони здоров’я».

Депутати закликали не ризикувати життям сотень і тисяч людей області, які можуть постраждати внаслідок недофінансування медицини та освіти у зв’язку з відсутністю необхідного бюджетного ресурсу на місцевому рівні. Очевидно, що зазначені пропозиції Кабінету Міністрів України можуть поставити на межу існування всю систему освіти та охорони здоров’я в Україні загалом та у Львівській області зокрема.

Депутати обласної ради наголошують: «З метою забезпечення належного фінансування та повноцінної діяльності загальноосвітніх навчальних закладів та закладів охорони здоров’я у 2017 році, ми просимо вище керівництво держави залишити відповідні норми Бюджетного кодексу України у чинній редакції».

Про це повідомили сьогодні, 11 жовтня, в інформаційній агенції УНІАН.

dailylviv.com

До теми

16:46 26 листопада 2020 р.

Львів затвердив автобусні маршрути до сіл Львівської ОТГ. Область не погодила

З 1 січня 2021 року почне юридично діяти Львівська ОТГ. Для забезпечення якісного транспортного сполучення Львова з населеними пунктами, які увійдуть в ОТГ, виконавчий комітет міста 2 жовтня 2020 р затвердив схему маршрутів до сіл і міст, які об'єднуються зі Львовом. Схему руху нових автобусних маршрутів подали на погодження ЛОДА, однак місто отримало відмову.

Рубрика: Ситуації

15:04 26 листопада 2020 р.

У Львові презентували всеукраїнську громадську організацію, яка створить Палату експертів

Громадська організація, яка об’єднує аграріїв, підприємців та профспілки, - «Конгрес українських громад «Заради майбутнього» представляє інтереси понад 5,5 млн українських громадян. А найближчим часом до неї планують долучити інші громадські об’єднання, зокрема лікарські та наукові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу