Львівська обласна рада внесла зміни до бюджету

14:00 5 грудня 2017 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Обсяг обласного бюджету 2017 рроку збільшено на 62,97 млн. гривень.

У вівторок, 5 грудня, Львівська обласна рада внесла зміни до обласних програм та показників обласного бюджету на 2017 рік, скерувавши перевиконання дохідної частини загального фонду обласного бюджету для збільшення видатків на вирішення окремих проблемних питань, а також здійснення перерозподілу видаткових показників обласної скарбнички на 2017 рік за зверненням головних розпорядників коштів. Про це повідомили сьогодні, 5 грудня, в прес-службі облради, де також розповіли: «Відтак, збільшено обсяг обласного бюджету на 62,97 млн. гривень (загальний фонд – 61,1 млн. гривень, спеціальний – 1,8 млн. гривень), з яких  26,4 млн. гривень – перевиконання планових показників на 1 листопада, медична субвенція для фінансування заробітної плати галузі охорони здоров’я – 27,37 млн. гривень, а також субвенція з держбюджету на будівництво, реконструкцію будинків для дітей-сиріт – 7,3 млн. гривень».

«У результаті внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету галузі додатково отримають фінансовий ресурс. Зокрема, на галузі охорони здоров’я додатково передбачили 35,1 млн. гривень, на соціальний захист – 4,88 млн. гривень, на фізичну культуру – 2,1 млн. гривень, на культуру – 2,34 млн. гривень, на туризм – 100 тисяч гривень, на житлово-комунальне господарство – 663,6 тис гривень, на дорожнє господарство –3,7 млн. гривень. За словами голови комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Олега Домчака, основна мета цього перерозподілу – вирішення проблеми по фінансуванню дефіциту заробітної плати для бюджетних установ та першочергових видатків», – поінформували також у прес-службі облради.

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу