Львівська митниця отримала цього року 6145 заявок за принципом «єдиного вікна»

15:00 5 липня 2017 р.

В обласному управлінні ДФС запевнили: «У січні-травні 2017 року кількість заявок на здійснення митного оформлення товарів за принципом «єдиного вікна» склала 6145, що становить 8,3 % від загальної кількості оформлених митних декларацій (без ЕЕ, ЕА, ТР)».

Про це повідомили сьогодні, 5 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі Львівського обласного управління Державної фіскальної служби України, де також нагадали: «1 серпня 2016 року набрала чинності постанова Кабінету міністрів України №364 «Деякі питання реалізації принципу «єдиного вікна» під час здійснення митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю» від 25 травня 2016 року, якою затверджено Порядок інформаційного обміну між органами доходів і зборів, іншими державними органами та підприємствами за принципом «єдиного вікна» із використанням електронних засобів передавання інформації».

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу