Львівська міськрада затвердила готель заввишки 34 метри на Лижвярській, – ЗМІ

13:26 29 січня 2020 р.

Фото до новини

Львівська міська рада опублікувала рішення виконкому про внесення змін до містобудівних умов та обмежень на будівництво готелю на вулиці Лижвярській, 1. Йдеться про майбутній готель депутата Львівської міськради та бізнесмена Григорія Козловського в Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького.

Пр це пишуть Наші гроші.Львів.

Документ не оприлюднювали два місяці. Тепер ж міський голова Львова Андрій Садовий підписав рішення виконкому, за яке проголосували на засіданні ще 22 листопада.

Основні зміни до містобудівних умов та обмежень, які хотіли внести, стосувалися висоти майбутньої будівлі. Нагадаємо, що спочатку її хотіли збільшити з 34 до 72 метрів. Так було зазначено у проєкті внесення змін, опублікованому напередодні засідання.

Однак вже на самому засіданні управління архітектури та урбаністики представило доопрацьований варіант. Висоту готелю залишили 34 метри, а відсоток забудови зазначили 40%. «Це ідеальне рішення», − прокоментував тоді міський голова Львова Андрій Садовий.

У містобудівні умови та обмеження внесли й інші зміни. Тепер замість апарт-готелю тут зведуть багатофункціональний готельний комплекс з підземною автостоянкою. Перед будівництвом забудовник дослідить територію на захоронення та, якщо потрібно, перепоховає людей. Також тут передбачили будівництво міжконфесійної споруди для вшанування похованих.

Перші містобудівні умови та обмеження на будівництво готелю отримало ТОВ «Апартготель» у 2016 році. Тоді фірмі дозволили побудувати будівлю висотою 34 метри. У липні 2019 року замовник будівництва змінився − ним стало ТОВ «Парк спейс». Обидві ці компанії через засновників пов’язані з депутатом Львівської міської ради та бізнесменом Григорієм Козловським.

Саме влітку 2019 року почалися переговори про збільшення висоти майбутнього готелю до 72 метрів. Таку пропозицію ще раніше винесли на засідання архітектурно-містобудівної ради, оскільки будівля суттєво вплине на силует міста. І попри зауваження до концепції,  всі члени містобудівної ради її погодили. Пізніше виконком ще двічі розглядав проєкт рішення, однак безуспішно. В основному питання переносили через висоту будівлі та невдалу візуалізацію.

Нагадаємо, ЛМР два місяці зволікала з рішенням про апарт-готель Козловського на Лижвярській.

Нагадаємо, громадськість Львова проти незаконного будівництва у парковій зоні на кістках померлих.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини