Львівська міськрада закрила перевантажувальну станцію ТВД не за власною ініціативою

16:30 4 вересня 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: city-adm.lviv.ua

У ЛМР пояснили: «Рішення про заборону функціонування перевантажувальної станції твердих побутових відходів на вулиці Північній місто прийняло на звернення Служби безпеки України у Львівській області та аеропорту «Львів».

Про це повідомили у вівторок, 4 вересня, в прес-службі Львівської міськради. Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак зазначив: «Заяви голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки щодо умисного блокування перевантажувальної станції на вулиці Північній, 1 щонайменше не відповідають дійсності. Хочу нагадати, що до Львівської міської ради звернулося управління Служби безпеки України у Львівській області з вимогою вжити негайних заходів стосовно недопущення виникнення надзвичайних ситуацій на об’єкті транспортної інфраструктури Львова – йшлося про аеропорт «Львів».

Сергій Бабак доповнив: «Було також звернення від самого аеропорту. Тому, на виконання цих звернень, та заради недопущення надзвичайних ситуацій під час польотів літаків та забезпечення безпеки мешканців міста, рішенням виконкому було визнано неможливим функціонування перевантажувальної станції за цією адресою, і доручено ЛКП «Муніципальна варта» встановити шлагбаум. Тобто фізично унеможливити завіз сміття на цю територію».

Заступник міського голови підсумував: «Враховуючи викладене, заяви голови ЛОДА про умисне блокування перевантажувальної станції є необґрунтованими та не відповідають дійсності. Адже по факту Львівська міська рада здійснила заходи щодо забезпечення безпеки польоту літаків».

Своєю чергою, гендиректор Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Тетяна Романовська наголосила: «Близькість розташування стихійного сміттєзвалища до злітно-посадкової смуги загрожувала безпеці польотів. «Птахи потрапляли у двигуни пасажирських літаків. Це ставить під загрозу питання безпеки польотів».

Сергій Бабак розповів також: «Львівська міська рада неодноразово зверталась до ЛОДА з проханням виконати рішення державної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо надання Львову земельної ділянки під будівництво полігону твердих побутових відходів. Такий полігон мав би обслуговувати не тільки Львів, але і ще п’ять районів області. Тож такий підхід вирішив би усі проблемні питання з ТПВ як для Львова, так і для значної частини міст і містечок області. Однак досі місто не отримало жодної конструктивної відповіді від посадовців ЛОДА.

Заступник міського голови доповнив: «Одночасно варто нагадати, що ЛОДА, відповідно до укладених угод, на два роки взяла на себе функції щодо вивезення ТПВ зі Львова. І місто у повному обсязі та вчасно виконує свої зобов’язання щодо оплати за вивезення ТПВ. І це немалі кошти: Львів щомісяця сплачує по 25 мільйонів гривень. За рік ця сума сягає 300 мільйонів».

dailylviv.com

До теми

14:08 12 квітня 2021 р.

Великдень та День Львова будуть у незвичному форматі, - штаб з протидії коронавірусу

Сьогодні, 12 квітня, відбулось чергове засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому обговорили питання вакцинації у Львові, проведення найближчих заходів в місті та протокол завтрашнього засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу