Львівська міськрада закликає не купувати квартири компанії «Ірокс»

17:10 26 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: zik.ua

У ЛМР застерегли: «На території Львова активно та системно здійснюється будівництво багатоквартирних житлових будинків».

Про це повідомили сьогодні, 26 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «У більшості випадків це будівництво здійснюється відповідно до вимог чинного містобудівного законодавства. Львівська міська рада та її виконавчі органи в межах повноважень всіляко підтримують забудовників. Однак у Львові є низка незаконних дій з боку підприємців, які протиправно здійснюють будівництво багатоповерхових будинків без відповідних дозволів. Серед них ПрАт «Ірокс».

У міськраді також попередили: «ПрАТ «Ірокс» упродовж багатьох років проводить протиправне будівництво багатоповерхових будинків на вулицях Антонича й Майданній; Шевченка (№418) та Тернопільській (№42). Ці будівництва ведуться без документів на землекористування, без відповідних наданих умов та обмежень, інших дозвільних документів».

Відтак, у міськраді закликають не купувати квартири в цих будинках, застерігаючи: «Люди, які придбають житло у цих будинках, не матимуть змоги оформити право власності на житло і будуть змушені звертатися до суду. По всіх об’єктах ПрАТ «Ірокс» відкриті кримінальні провадження в судах».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини