ЛМР виплатить допомогу учасникам війни в Афганістані

12:30 1 лютого 2018 р.


Фото: ukrinform.ua

Цього року ЛМР збільшило виплату матеріальної допомоги учасникам бойовий діях в Афганістані та родичам загиблих військових.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 1 лютого: «У Львові виплатять до 29-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану одноразову матеріальну допомогу людям з інвалідністю 1-ї, 2-ї, 3-ї груп, які брали участь у бойових діях на території Афганістану, та членам сімей загиблих (померлих), які брали участь у бойових діях. Загалом таку допомогу отримають 399 воїнів-афганців та 77 вдів, які зареєстровані у Львові й перебувають на обліку у відділах соціального захисту міста».

«Згідно з розпорядженням міського голови Львова №19 від 30 січня 2017 року, одноразову матеріальну допомогу нададуть людям, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан і є особами з інвалідністю 1-ї групи. Таку допомогу отримають 11 людей у розмірі 1000 гривень кожен», – поінформували також у ЛМР.

99 львів’ян, які брали участь у бойових діях на території Афганістану і є особами з інвалідністю 2-ї групи, отримають по 700 гривень кожен. 289 львів’ян, які брали участь у бойових діях на території Афганістану і є особами з інвалідністю  3-ї групи, теж отримають по 700 гривень кожен. 77 вдів загиблих і померлих учасників бойових діях на території Афганістану Таку допомогу також отримають  по 700 гривень.

«Загальна сума виплат – 336 500 гривень. Зазначимо, що цього року місто збільшило таку виплату: минулого люди, які брали участь у бойових діях в Афганістані та родичі загиблих військових отримали по 500 гривень допомоги», – повідомили також в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

23:46 25 травня 2022 р.

Під час вечірньої повітряної тривоги українські винищувачі збили дві ракети рф

25 травня окупанти продовжували обстрілювати територію України крилатими ракетами. Під час вечірньої повітряної тривоги, яка пролунала в Україні орієнтовно о 20.00, українські винищувачі збили дві крилаті ракети.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу