ЛМР створила для врегулювання ситуації з відходами оперативний штаб

19:10 17 січня 2017 р.

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив у вівторок: «Є проблема, бо фізично нема куди вивозити сміття».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 17 січня, що для врегулювання ситуації з вивезення твердих побутових відходів створено оперативний штаб. Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив із цього приводу: «Є проблема, бо фізично нема куди вивозити сміття. Щойно мене поінформували, що одну машину з нашим сміттям знов зупинили у Житомирській області, без жодних пояснень. Непроста ситуація».

Андрій Садовий також повідомив: «Сьогодні працює оперативний штаб. Дві фірми, які вивозять сміття, не справляються зі своєю роботою. Чотири компанії стараються, вивозять. Наприкінці січня закінчується термін подачі заявок щодо перевезень на цей рік. Всі, хто мають бажання брати участь у цьому конкурсі, зголошуйтесь – хто має адекватний транспорт, хто має доступ до полігонів. Цей ринок відкритий і ми готові запрошувати тих, хто буде надавати кращі послуги».

Міський голова також розповів: «Ми побачили якість роботи компанії, яка виграла право надавати послуги в центральній частині міста, де завезені сучасні контейнерні майданчики. В мене нема зауважень до цієї компанії, вони щодня якісно вивозять».

Андрій Садовий також зазначив: «Ситуація складна, але рішення ми будемо приймати спільно громадою. Коли за поданням прокуратури суд приймає рішення заборонити використовувати Грибовицький полігон, а інших полігонів, на жаль, нема, які готові би були з нами працювати, а ті, що є, знаходяться під постійним тиском, – це надзвичайна ситуація.

«Більше 20% майданчиків є переповнені. Дві компанії, які займаються перевезенням, фактично, не мають, куди вивозити сміття. Ще чотири стараються, але їм дуже важко», – повідомив також міський голова.

«Сьогодні складно знаходити полігони, які готові приймати сміття – зазначив Андрій Садовий. – Ми знаходимось у періоді переднадзвичайної ситуації в місті. Сьогодні працює оперативний штаб. Будемо робити все можливе, щоб ситуацію виправляти, але вона складна. Єдиний плюс, що є мінусова температура, що унеможливлює більшу біду. Всі державні мужі поінформовані про ситуацію, яка є у Львові». 

Про це повідомляється сьогодні, 17 січня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу