Міськрада скоротила перелік документів, необхідних для отримання адмінпослуг

10:54 17 липня 2017 р.

У міськраді запевнили, що «оптимізували процес надання адміністративних послуг».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 17 липня: «Відбулася низка зустрічей зі структурними підрозділами міської ради та її виконавчих органів, і відтак, оптимізовано процес надання адміністративних послуг. Зокрема, скорочено перелік документів, які необхідні для отримання адміністративної послуги та які є у відкритому доступі, затверджені нові інформаційні та технологічні карточки та скорочено термін надання адмінпослуг.

У міськраді також конкретизували: «Відповідно до розпорядження голови міської ради №135 «Про утворення робочої групи для оптимізації надання адміністративних послуг» від 10 квітня 2017 року, робоча група провела з 24 квітня до 31 травня 10 зустрічей зі суб’єктами надання адміністративних послуг – структурними підрозділами міської ради та її виконавчих органів. Критеріями оптимізації надання адміністративних послуг визначено скорочення переліку документів, які необхідні для отримання адміністративної послуги, усунення дублювань документів, які подають суб’єкти звернень, скорочення термінів надання адміністративних послуг, оптимізація надання електронних адміністративних послуг».

«З урахуванням нових критеріїв, станом на 5 липня 2017 року, затверджені нові інформаційні та технологічні карточки надання адміністративних послуг таких  суб’єктів: департаменту містобудування міської ради; управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування міської ради; управління регулювання забудови департаменту містобудування міської ради. Також відбулося скорочення переліку документів, які необхідні для отримання адміністративної послуги та які є у відкритому доступі, – копії виписок з ЄДРПОУ; копії свідоцтв про державну реєстрацію юридичних осіб та статутів юридичних осіб; копії договорів оренди; висновків та копій висновків управлінь міської ради; копії свідоцтв на право власності; документів, розпорядником яких є міська рада», – поінформували також у міськраді.

У міськраді також запевнили: «Важливою складовою оптимізації адміністративних послуг є скорочення терміну надання адміністративних послуг. У зв’язку з цим, терміни надання адміністративних послуг щодо затвердження вимог до архітектурно-планувальної частини проекту на реконструкцію, реставрацію окремих частин житлових та нежитлових приміщень (будівель), надання висновку про технічну можливість використання приміщень без проведення реконструкції  (перепланування) приміщень,  скорочено з 20 до 10 робочих днів.  Прийняття нових інформаційних та технологічних карточок забезпечить вдосконалення системи відносин між Львівською міською радою, її виконавчими органами і органами державної виконавчої влади як суб‘єктами надання адміністративних послуг, юридичними особами та громадянами в процесі надання цих послуг».

Про це повідомили сьогодні, 17 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу