Львівська міськрада розширила перелік адмінпослуг

16:35 8 листопада 2018 р.

  • 0
  • 621


Фото: city-adm.lviv.ua

На сесії Львівської міської ради внесли зміни до ухвали №3404 «Про затвердження Переліків адміністративних послуг» від 17 травня 2018 року.

Як повідомили в четвер, 8 листопада, в прес-службі Львівської міськради, зміни до ухвали №3404 «Про затвердження Переліків адміністративних послуг» від 17 травня 2018 року передбачають надання через Центр надання адміністративних послуг додаткових дві послуги, суб’єктом яких є Державне агентства рибного господарства у Львівській області.

Керівник управління адміністрування послуг Львівської міської ради Мар’яна Дюганчук зазначила: «Інтеграція послуг з управлінням Державного агентства рибного господарства забезпечить якісніші послуги, та доступність мешканців у частині зручного сервісу».

«Зокрема, управління Державного агентства рибного господарства у Львівській області звернулося до департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради про включення двох послуг до переліку тих послуг, які надаються через ЦНАП. Це послуги «Погодження режиму рибогосподарської експлуатації водного об’єкта», та «Погодження науково-біологічного обгрунтування ведення рибогосподарської діяльності на водному об’єкті (або для організації любительського та спортивного рибальства або для промислового рибальства)», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:30 17 січня 2019 р.

11 львів’янок отримали почесне звання «Мати-героїня»

11 львів’янкам, які виховали п’ятьох і більше дітей до восьмирічного віку, а також створили належні умови для їх всебічного розвитку, присвоїли почесне звання «Мети-героїня».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 333

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори Президента виграють парторганізації?

Рубрика: Політика

"Чорні реєстратори" і Трускавець

Рубрика: Ситуації і пригоди

Особливості старту виборчої президентської кампанії на Львівщині

Рубрика: Політика

Томос і вибори Президента

Рубрика: Політика

Нововведення в рахунках за спожитий газ

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу