Львівська міськрада розширила перелік адмінпослуг

16:35 8 листопада 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На сесії Львівської міської ради внесли зміни до ухвали №3404 «Про затвердження Переліків адміністративних послуг» від 17 травня 2018 року.

Як повідомили в четвер, 8 листопада, в прес-службі Львівської міськради, зміни до ухвали №3404 «Про затвердження Переліків адміністративних послуг» від 17 травня 2018 року передбачають надання через Центр надання адміністративних послуг додаткових дві послуги, суб’єктом яких є Державне агентства рибного господарства у Львівській області.

Керівник управління адміністрування послуг Львівської міської ради Мар’яна Дюганчук зазначила: «Інтеграція послуг з управлінням Державного агентства рибного господарства забезпечить якісніші послуги, та доступність мешканців у частині зручного сервісу».

«Зокрема, управління Державного агентства рибного господарства у Львівській області звернулося до департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради про включення двох послуг до переліку тих послуг, які надаються через ЦНАП. Це послуги «Погодження режиму рибогосподарської експлуатації водного об’єкта», та «Погодження науково-біологічного обгрунтування ведення рибогосподарської діяльності на водному об’єкті (або для організації любительського та спортивного рибальства або для промислового рибальства)», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу