Львівська міськрада розширила перелік адмінпослуг

16:35 8 листопада 2018 р.

  • 0
  • 705


Фото: city-adm.lviv.ua

На сесії Львівської міської ради внесли зміни до ухвали №3404 «Про затвердження Переліків адміністративних послуг» від 17 травня 2018 року.

Як повідомили в четвер, 8 листопада, в прес-службі Львівської міськради, зміни до ухвали №3404 «Про затвердження Переліків адміністративних послуг» від 17 травня 2018 року передбачають надання через Центр надання адміністративних послуг додаткових дві послуги, суб’єктом яких є Державне агентства рибного господарства у Львівській області.

Керівник управління адміністрування послуг Львівської міської ради Мар’яна Дюганчук зазначила: «Інтеграція послуг з управлінням Державного агентства рибного господарства забезпечить якісніші послуги, та доступність мешканців у частині зручного сервісу».

«Зокрема, управління Державного агентства рибного господарства у Львівській області звернулося до департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради про включення двох послуг до переліку тих послуг, які надаються через ЦНАП. Це послуги «Погодження режиму рибогосподарської експлуатації водного об’єкта», та «Погодження науково-біологічного обгрунтування ведення рибогосподарської діяльності на водному об’єкті (або для організації любительського та спортивного рибальства або для промислового рибальства)», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:40 20 березня 2019 р.

На Львівщині відновлюють аварійний міст

Підрядник виконує роботи з відновлення аварійного моста через Дністер у селі Тершів, який є складовою автомобільної дороги загального користування державного значення Н-13 «Львів-Самбір-Ужгород».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 186

12:32 20 березня 2019 р.

НБУ констатує низький рівень підроблення банкнот

Національний банк України констатує низький рівень підроблення банкнот національної валюти за результатами моніторингу стану вилучення з обігу підроблених грошових знаків у 2018 році.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 171

12:15 20 березня 2019 р.

На Львівщині відбувся збір командирів артдивізіонів ЗСУ

На базі 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ відбувся збір, участь в якому взяли більше сотні командирів дивізіонів ракетних військ і артилерії Збройних Сил України.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 255