Львівська міськрада розширила перелік адмінпослуг

16:35 8 листопада 2018 р.

  • 0
  • 504


Фото: city-adm.lviv.ua

На сесії Львівської міської ради внесли зміни до ухвали №3404 «Про затвердження Переліків адміністративних послуг» від 17 травня 2018 року.

Як повідомили в четвер, 8 листопада, в прес-службі Львівської міськради, зміни до ухвали №3404 «Про затвердження Переліків адміністративних послуг» від 17 травня 2018 року передбачають надання через Центр надання адміністративних послуг додаткових дві послуги, суб’єктом яких є Державне агентства рибного господарства у Львівській області.

Керівник управління адміністрування послуг Львівської міської ради Мар’яна Дюганчук зазначила: «Інтеграція послуг з управлінням Державного агентства рибного господарства забезпечить якісніші послуги, та доступність мешканців у частині зручного сервісу».

«Зокрема, управління Державного агентства рибного господарства у Львівській області звернулося до департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради про включення двох послуг до переліку тих послуг, які надаються через ЦНАП. Це послуги «Погодження режиму рибогосподарської експлуатації водного об’єкта», та «Погодження науково-біологічного обгрунтування ведення рибогосподарської діяльності на водному об’єкті (або для організації любительського та спортивного рибальства або для промислового рибальства)», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:00 13 листопада 2018 р.

У Львові перекриють вулицю Братів Міхновських

У зв’язку з проведенням капітального ремонту, у середу, 14 листопада, до 29 листопада буде перекрито рух транспортних засобів на ділянці вулиці Братів Міхновських від вулиці Костомарова до вулиці Короткої.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 471

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Терещенко, якого чекали!

Рубрика: Політика

"Пам'ятай" жертв у Самборі

Рубрика: Історія

Погіршення стоматологічного здоров'я львів'ян

Рубрика: Медицина

Усім капеланам - статус УБД

Рубрика: Культура

Знеструмлення ОТГ на Львівщині

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу