Львівська міськрада розірве договір з «Астрою» | Новини Львова

Львівська міськрада розірве договір з «Астрою»

16:28 20 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Львівська міськрада розірве договір з компанією «Астра», на діяльність якої є багато скарг користувачів послуг.

Про це повідомили в середу, 20 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли, що сьогодні під час апаратної наради у ЛМР розглянули питання щодо припинення договору з обслуговування ліфтів з компанією «Астра», яка не виконує своїх зобов’язань та на діяльність якої є багато скарг мешканців. Відтак, ЛМР застерігає львів’ян від співпраці з цією компанією.

Заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк зазначила: «Залізнична районна адміністрація попереджила 22 жовтня про розірвання з компанією «Астра» договорів на обслуговування 171 ліфта, тому що, на наш погляд, їх робота є незадовільною. Наразі у нас на Гарячій лінії є 26 звернень мешканців, які компанія «Астра» протермінувала».

Ірина Маруняк також розповіла: «Станом на сьогоднішній день шість ліфтів простоюють і сьогодні ми з головами адміністрацій ці питання обговорювали. Ми дали доручення голові Залізничної районної адміністрації провести комісію з надзвичайних ситуацій, аби «Львівсвітло» долучилось до виконання робіт щодо відновлення роботи цих об’єктів. Крім того, подана позовна заява до суду про розірвання договору у судовому порядку».

Чиновниця також повідомила: «Зі січня ми плануємо, що обслуговуванням ліфтів займатиметься «Львівсвітло». До 22 грудня має бути передана вся документація «Астрою» керівнику нашого комунального підприємства, а до 25 грудня мають бути передані ключі від машинних відділень».

Як інформував «ЩЛ», Львівська міськрада спрямувала на обслуговування ліфтів сім мільйонів гривень.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:42 14 липня 2020 р.

У Золочеві зібралося віче проти самовільного будівництва московської церкви

У вівторок, 14 липня, на Львівщині біля самовільного будівництва церкви УПЦ (МП) в Золочеві по вул. Труша, 9 зібралися десятки людей і вимагають, аби люди з-за брами вийшли до громади

Рубрика: Ситуації

20:21 14 липня 2020 р.

Українцям дозволили в'їзд ще в дві країни

Українці знову можуть подорожувати на Багамські острови та до Лівану, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час брифінгу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу