Львівська міськрада придбала квартиру для учасника війни, – ЛМР

15:00 20 грудня 2016 р.

Заступник начальника міського управління житлового господарства Галина Мазур запевнила: «Ще три міськрада має намір придбати до кінця тижня».

Заступник начальника міського управління житлового господарства Галина Мазур повідомили сьогодні, 20 грудня: «Вчора у Львові відбулася процедура закупівлі вже шостої цьогоріч квартири для учасника АТО, який втратив функціональні можливості нижніх кінцівок». Ще три міськрада має намір придбати до кінця тижня».

Про це повідомили сьогодні, 20 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «Фінансування купівлі квартир здійснюється з державного бюджету за співфінансування Львова. Загалом цьогоріч на це передбачено 10,114 млн. гривень, з яких 1,731 млн. гривень – кошти міського бюджету».

У міськраді також запевнили: «Вартість закуплених на початку місяця п’ятьох квартир становила близько 5,35 млн. гривень, придбаної учора – 856,18 млн. гривень. Квартири, здебільшого, дво- та трикімнатні, орієнтовною площею від 50 до 75 квадратних метрів. Три житлові будинки знаходяться на вулицях Княгині Ольги, 1, Кульпарківській, 1 та проспекті Червоної Калини, а ще одна – на вулиці Трильовського»

На сайті міськради також поінформували, що квартири придбали для учасників АТО Сергія Івановича Шимчака; Романа Олександровича Панченка; Сергія Миколайовича Калитюка; Романа Богдановича Дідери; Артура Юрійовича Киреєва; Віталія Анатолійовича Міловського, а також нагадали: «Торік місто закупило 14 квартир для сімей загиблих учасників АТО та п’ять квартир – для осіб із інвалідністю, які втратили нижні кінцівки під час проведення АТО. 11 із них – однокімнатні, п’ять – двокімнатних, та три  – трикімнатні. Загальна вартість придбаних квартир становила понад 18 мільйонів гривень, де майже 2,5 млн. – кошти міського бюджету, та 15,9 млн. – державного бюджету. Також місто спрямувало понад 2,7 млн. гривень на проведення ремонтних робіт у квартирах».

dailylviv.com

До теми

18:45 25 січня 2021 р.

Єврокомісія запропонувала жорсткіші вимоги для в'їзду в ЄС

Європейська комісія у понеділок запропонувала нові жорсткіші вимоги для мандрівників, які в’їжджають до Євросоюзу з-за меж ЄС, та оновила критерії, які держави-члени повинні враховувати, знімаючи обмеження.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу