Львівська міськрада повернула у свою власність 10 приміщень

10:48 18 липня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Міська рада домоглася через суди скасування реєстрації права власності юридичних та фізичних осіб на низку комунальних приміщень, які вибули за так званою «Аферою століття», й повернула це майно територіальній громаді Львова.

Про це повідомили в середу, 18 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Впродовж року було повернуто у комунальну власність 10 незаконно відчужених приміщень, по решті справ наразі ще тривають судові процеси. Зокрема, у комунальну власність повернуто об’єкти на вулиці Старознесенській, 194, Юрія Дрогобича, 4, Зеленій, 202, Тесленка, 2, Замковій, 9, Шота Руставелі, 32, Ярошинської, 1, Антоновича, 56, Дністерській, 16 та Свенціцького, 7».

В управлінні комунальної власності ЛМР наголосили: «Інші справи про повернення приміщень в комунальну власність ще перебувають в судових провадженнях, проте це лише справа часу! Сподіваємося на справедливий суд, і що всі приміщення будуть повернуті громаді Львова в найближчий час. На превеликий жаль, справжніх злочинців, які організували та здійснили спробу незаконно набути у власність комунальне майно, таки не засуджено, натомість тривають кримінальні провадження щодо осіб, які були насправді підставними особами. Справжні злочинці ще досі на волі. А деяких навіть поновляють на роботі!».

«Рік тому працівники управління комунальної власності ЛМР виявили незаконні дії з комунальним майном та повідомили про це правоохоронні органи. Загалом було виявлено декілька десятків незаконно відчужених комунальних приміщень», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:31 21 червня 2021 р.

У Львові загасили кухню Kraft Burger

Унаслідок пожежі знищено технологічне обладнання кухні на площі 15 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

10:04 21 червня 2021 р.

У Львові 22 червня гаситимуть "пожежу" на стадіоні Арена Львів

22 червня 2021 року о 10 год 00 хв на ДП «Арена Львів»(м. Львів, вул. Стрийська, 199) відбудуться показові навчання щодо демонстрації можливостей сил Територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу