Львівська міськрада планує закупити нові контейнери на 2,5 млн. гривень

17:48 21 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У департаменті ЛМР з питань поводження з відходами сподіваються завершити реалізацію закупівлі в межах кінця серпня – початку вересня.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 21 червня: «В рамках запровадження у місті нової системи сортування департамент з питань поводження з відходами планує закупити нові сміттєві контейнери для Львова. Загальна сума закупівлі складатиме близько 2,5 млн. гривень. Про це повідомив директор департаменту Іван Рудницький».

«За словами Івана Рудницького, рішення щодо ініціативи ще повинні прийняти на сесії Львівської міської ради. Реалізацію закупівлі планують завершити в межах кінця серпня – початку вересня», – поінформували також у міськраді:

А Іван Рудницький уточнив: «Нові контейнери – стандартного зразка. Розміщуватимемо їх вже на діючих майданчиках – там, де нестача, де стоять один-два контейнери. В ідеалі має бути 4 контейнери – бо система сортування передбачає чотирни різні типи відходів. Зараз виготовляємо наліпки на контейнери з відповідними вказівниками. Зараз у місті до запуску нової системи сортування готові близько 70% майданчиків».

За даними департаменту, приблизна ціна контейнерів – між трьома та шістьма тисячами гривень. Згодом департамент працюватиме над територіальним розподілом нових контейнерів», – повідомили також сьогодні, 21 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:53 19 квітня 2021 р.

19 додаткових відеокамер фіксації порушень на дорогах Львівщини: де саме

Стартували роботи із влаштування комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху на автомобільних дорогах державного значення Львівської області. Фіксувати правопорушення на автошляхах області будуть камери у кількості 21 одиниці, з яких 3 камери вже працюють на дорозі М-06 Київ – Чоп у Солонці та Буську. Їх встановили наприкінці минулого року.

Рубрика: Ситуації

13:14 19 квітня 2021 р.

Козицький нагадав Садовому, що уряд не дозволяв роботу непродовольчих ринків та терас у Львові

Робота непродовольчих ринків та терас суперечить положенням Постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. №1236. Тобто у разі порушень цих положень Нацполіція має повне право застосовувати адміністративні покарання.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу