Львівська міськрада оскаржуватиме в суді висновки аудиторів

13:28 12 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк запевнила, що буде оскаржувати в суді шість напрямків проведеної ревізії.

У Львівській міськраді повідомили в середу, 12 липня: «Сьогодні у ЗМІ з’явилася інформація про результати ревізії Державної аудиторської служби України щодо окремих питань фінансово-господарської діяльності департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР. Як повідомили у департаменті, частину виявлених порушень департамент визнав і вже їх ліквідував. А по шести напрямках ревізії готує матеріали в суд для оскарження».

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк розповіла: «Ми ознайомлені із результатами ревізії. Є дві частини цього питання. Частину виявлених порушень ми визнаємо. Їх вже ліквідували. А по шести напрямках будемо оскаржувати дії даної служби в суді. Зараз готуємо матеріали до суду. З цими матеріалами працює юридичний департамент і працівники нашого департаменту».

Про це повідомили сьогодні, 12 липня, в прес-службі Львівської міськради. 

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу