Львівська міськрада опублікувала відмови її проханням про допомогу

11:18 21 червня 2017 р.


Фото: зі сторінки Андрія Садового в інтернет-мережі «Facebook»

На сайті міської ради Львова створено спеціальну рубрику «Сміттєва блокада», в якій вже розміщено і поступово буде доповнюватись інформація про офіційні листи, які отримала ЛМР із відмовою на прохання про допомогу у вирішенні питання вивезення та захоронення твердих побутових відходів.

Про це повідомили сьогодні, 21 червня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Від січня цього року мерія Львова написала сотні листів на міських голів, голів обласних рад та обласних адміністрацій з проханням допомогти у вирішенні проблеми з вивезенням твердих побутових відходів. На жаль, на більшість цих прохань місто отримало листи-відмови. Загалом, за цей період було скеровано майже півтисячі листі – 495 звернень».

«Водночас, міський голова Львова Андрій Садовий на своїй сторінці в мережі «Facebook» наголосив на тому, що Львів просив про тимчасовий прийом принаймні невеликої кількості твердих побутових відходів на легальні полігони за офіційну оплату, однак з різних причин отримував переважно відмови. «Є одна «пісня», яку організатори сміттєвої блокади Львова співають кожного разу, коли доводять ситуацію до межі екологічної кризи: «Садовий ні до кого не звертався, тому ніхто Львову не допомагає», – йдетьсятакож у повідомленні ЛМР.

У міськраді також зазначили: «Щоб остаточно закрити це питання, викладаємо на сайті міської ради скани всіх відмов у допомозі від тих органів, до яких ми скеровували листи-прохання. Все, що Львів просив, – це тимчасовий прийом принаймні невеликої кількості твердих побутових відходів на легальні полігони за офіційну оплату. Отож (дані лише за 2017 рік): скеровано звернень до обласних та місцевих органів влади – 495, отримано офіційних відмов – 229, не отримано жодних відповідей – 257, отримано позитивних відповідей – дев’ять (частина з цих полігонів «закрилась» одразу після початку співпраці)».

Міський голова Львова повідомив також на своїй сторінці у «Facebook»: «У кожного, хто відмовляв Львову, була своя причина. Є об’єктивні причини, є політичні, є банальний страх і наслідки пресингу. Я лише хочу щиро побажати кожній громаді в Україні не опинитись в майбутньому в подібній ситуації, коли, не дай Боже, щось трапиться. В будь-якому випадку, на допомогу львів’ян ви завжди можете розраховувати Всі скани відмов тут: http://city-adm.lviv.ua/public-information/waste-management/smittieva-blokada».

Про це поінформували сьогодні, 21 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу