Львівщина за крок від катастрофи?

11:10 28 жовтня 2013 р.

  • 1


Фото: hal_zoria.io.ua

Міста уже сидять без грошей, а дороги – найгірші в Україні.

«OSP-ua.info» цитує сьогодні, 28 жовтня, таку оцінку директора Інституту трансформації суспільства Олега Соскіна:

«Львівщина за час перебування Шемчука на посаді голови Львівської ОДА з кожним днем, як виглядає, наближається до катастрофи. Міста уже сидять без грошей, як, наприклад, Рава-Руська, де вже припиняється вивіз сміття і прибирання вулиць через відсутність грошей, а мер міста погрожує соціальним бунтом.

Дороги на Львівщині – найгірші в Україні. А в рейтингу голів облдержадміністрацій, який був складений Кабінетом Міністрів у вересні 2013 року, Шемчук зайняв передостаннє, 26 місце.

Зокрема, за економічним розвитком, інвестиційною та економічною діяльністю Львівщина на шостому з кінця місці в Україні, за споживчим ринком і рівнем захисту прав дитини – на передостанньому. А в цей час Шемчук, замість того, щоб виправляти таку катастрофічну ситуацію, робить скандальні заяви, наприклад, про те, що в Львівській обласній раді є депутати з кримінальним минулим.

Можливо, Шемчуку все-таки варто би було займатися своїми прямими обов’язками і слідкувати за тим, що на Львівщині не трапився соціальний, економічний та інфраструктурний колапс? І розповісти, за одно, чи був він пов’язаний із кримінальними елементами, коли працював прокурором Криму?

Взагалі, йому треба подумати, чим він увійде в історію. Тим, що протиснув нікому не потрібний сланцевий газ, і тепер невідомо, що може статися на Львівщині, можливо, нова Чорнобильська трагедія із ще гіршими наслідками?

Шемчук подумав, що з ним в такому випадку буде? Якщо трапиться землетрус, виверження вулкану, чи зникне питна вода або трапиться якась інша катастрофа через видобуток сланцевого газу, його ж всюди знайдуть, разом із Ставицьким і синами Януковича».

Як інформував «Щоденний Львів», українські міста з кожним роком наближаються до інфраструктурного колапсу

dailylviv.com

Коментарі(1)

Янек

01:58 29 жовтня 2013 р.

Відповісти

По одной только роже видно,что это существо из банды злодея януковича.И конечно ему не только не интересен коллапс,но и вообще всё,что связано с львовянами.Таких пацюков сейчас у вас очень много и они все у корыта,и думаю ещё долго-долго будут сосать кровь у народа.Но прийдёт и на них час расплаты в этом я не сомневаюсь.Дождаться бы только...

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:20 18 листопада 2019 р.

300 фахівців повернулися на ТЕЦ у Новому Роздолі й Новояворівську

У Новому Роздолі відбулась оперативна нарада представників нового управителя з працівниками, які звільнились через невиплату заробітної плати попереднім управителем.

Рубрика: Ситуації

17:20 18 листопада 2019 р.

У Львові перевірятимуть сирени

У середу, 20 листопада, впродовж п’яти хвилин – з 14.50 до 14.55 – відбудеться навчальне оповіщення населення за сигналами цивільного захисту з увімкненням електричних сирен та передачі інформації через засоби телебачення та радіомовлення.

Рубрика: Ситуації

16:15 18 листопада 2019 р.

Дві ТЕЦ на Львівщині – під охороною поліції

Працівники Управління поліції охорони та територіальних підрозділів обласного управління поліції здійснюють охорону майна та публічного порядку на території та поблизу підприємств-теплопостачальників у Новояворівську й Новому Роздолі, де досі не розпочався опалювальний сезон.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

300 фахівців повернулися на ТЕЦ у Новому Роздолі й Новояворівську

Прокурорка Львівської області оголосила підозру міському голові

На Львівщині відновлюють два дерев’яні храми

У Львові відбудеться підсумковий «Форум відповідальних людей»

Профілактика онкозахворювань буде тривати у Львові до 29 листопада

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Зміни до Конституції по-львівськи

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Марнування мільйонів у Жовківському замку

Рубрика: Культура

Всі відео розділу