Львівщина отримала на медицину та освіту 218,3 млн. гривень

17:54 28 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Одержані з Києві кошти уже сьогодні скерували у райони області.

«У понеділок, 28 грудня, Львівська область отримала додатково спрямовані з державного бюджету медичну та освітню субвенцію в сумі 218,3 млн. гривень», – повідомили сьогодні, 28 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Із цих коштів 95,2 млн. гривень скерують на виплату заробітної плати та індексації, а також інших першочергових видатків загальноосвітніх навчальних закладів та установ охорони здоров’я області. Ці кошти уже сьогодні скерували у райони області, що забезпечить вчасну виплату зарплати освітянам та медикам Львівщини. Окрім того, у цих коштах враховані цільові видатки на оснащення опорних навчальних закладів сучасною матеріально-технічною базою в сумі 11,6 мільйона гривень, придбання підручників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів – 4,6 мільйона гривень, автобусів для перевезення дітей, які проживають у сільській місцевості – 52,8 мільйона гривень, лікування хворих нефрологічного профілю та на цукровий і нецукровий діабет – 54,1 мільйона гривень».

dailylviv.com

До теми

19:33 19 жовтня 2020 р.

На Львівщині - групове зіткнення мікроавтобуса, двох маршруток і легковика

Дорожньо-транспортна пригода сталась сьогодні, 19 жовтня, близько сьомої години ранку на автодорозі «Львів-Тернопіль» неподалік села Гаї Пустомитівського району.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу